Chraňte své rodiny před letním slunečním žárem

Léto je považováno za snad neoblíbenější roční období vůbec. Časy, kdy můžeme odhodit veškeré teplé oblečení a trávit dny na pláži u vody, miluje skutečně každý. Slunce však dokáže být opravdu zrádné a rozhodně není zdravé se mu vystavovat nepřetržitě celý den. Jenže jak to provést, když zároveň nechceme trávit krásné dny uvnitř našich domácností? Existuje několik možností, jak se k řešení této otázky můžete postavit. A každá z nich má rozhodně něco do sebe.

Jak se chránit před Sluncem mimo domov?

  • sluneční brýle
  • klobouky
  • slunečníky

Sluneční brýle by na vašich očích rozhodně neměly chybět. K poškození zraku může dojít opravdu snadno, takže je potřeba péči o něj věnovat v horkých letních dnech zvýšenou pozornost. Klobouky se zase vyplatí nosit jako obranu před možným úpalem. Slunečník postavený na pláži pak představuje ideální útočiště pro ty z vás, kteří se na chvíli potřebují před sluncem schovat do stínu.

Sluneční plachta poslouží i při stínění bazénu
Sluneční plachta poslouží i při stínění bazénu

Jak se bránit slunci doma na zahradě?

  • sluneční plachty
  • pergoly

Během parných letních dnů nemusíte trávit veškerý čas uvnitř domova a čekat, až žár poleví. K řešení situace se dá přistoupit daleko chytřeji. Co třeba takové zbudování pergoly, kde budete stále na čerstvém vzduchu, ale slunce k vám již v plné síle nepronikne? Navíc budete disponovat ideálním útočištěm pro večerní posezení s přáteli u pár skleniček.

Pergola ovšem není jediný způsob, kterým můžete venkovní posezení efektivně vyřešit. Dnešní trh nabízí případným zájemcům také sluneční plachty, pod kterými se dá rozprostřít jak stůl, tak sedací nábytek. Zároveň vás slunce nebude svým sáláním dále obtěžovat. Zejména k bazénu se tento způsob řešení opravdu hodí. Ani zahradní party pod sluneční plachtou vám mezi přáteli ostudu neudělá – ba naopak.

Léto je obdobím, které by mělo oplývat všudypřítomnou pohodou. Právě proto je zajištění výše zmíněného příslušenství skutečně zásadní a zaslouží si minimálně čas strávený nad úvahami o jejich pořízení.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů