leaderboard

Alarmy Jablotron – spolehlivá ochrana

kalkulace_Porfix
kalkulace_Porfix

Pokud zvažujete pořízení alarmu, či kamerových systémů do svého domova, či firmy, obraťte se na odborníky v oboru. Seznámí Vás s nejnovějšími systémy na trhu a navrhnou Vám řešení na klíč Vašemu domu. Zabezpečovací systémy jsou běžnou součástí domácnosti a přispívají ke klidnému životu jejich obyvatel. Alarm Jablotron je dnes vyhledávaným typem ochranného systému nemovitostí.

Pořízením Jablotronu získáte systém, který dokonale ochrání Váš majetek i Vaše blízké. Dokáže zabezpečit dům proti vloupání, ale také nahlásit další bezpečnostní rizika. Může zachytit únik plynu, vody, požár či zdravotní potíže obyvatel domu. K jeho dalším praktickým schopnostem patří rozsvěcení světel či otevírání garážových vrat. Ovládat jej můžete snadno ze svého počítače, nebo telefonu. Vzhled Jablotronu je navržen špičkovými designéry, pořídíte si tak domů pomocníka, který přirozeně splyne s okolním prostředím.

Alarmy Jablotron
Alarmy Jablotron

Další možností zabezpečení Vašeho domu jsou kamerové systémy. Veškeré události zaznamená kamerový záznam, který můžete zapojit do počítačové sítě a mít tak svůj domov stále pod kontrolou. Při nečekané události tak můžete okamžitě zareagovat, a přivolat pomoc. Kamery je možné pořídit v různém rozlišení a parametrech. Jakmile oslovíte profesionální firmu, navrhne Vám přímo na místě vhodné řešení. Po pečlivém výběru vše nainstalují, zprovozní a naučí Vás, jak systém ovládat. Systém vyberou Vám na míru, zcela podle Vašich finančních představ a zrealizují vše v dostupné době, aby mohl začít sloužit co nejdříve.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Pokud hledáte firmu, nabízející tyto bezpečnostní systémy, oslovte nás s důvěrou. Máme letité zkušenosti s instalací alarmů Jablotron v Brně a blízkém okolí. Postaráme se o to, abyste získali klid a přehled o dění ve Vašem domě, či firmě.

Mitria s.r.o.
www.mitria.cz
Kotkova 4a
618 00 Brno
IČ: 06631398
DIČ: CZ06631398

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů
 
Exit Popup - obecná-min