Bezpečnostní české dveře jedině na klíč od Mand CZ

90 % vloupání se uskutečňuje skrze dveře – to je už pádný důvod pro to si pořídit bezpečnostní dveře, ne? Pokud to ještě nestačí, může vás zaujmout třeba to, že když si pořídíte bezpečnostní dveře, čeká vás atraktivní sleva na pojištění domácnosti. Podívejme se ale na bezpečnostní dveře přeci jen o něco detailněji!

Pro ochranu domácnosti doporučujeme bezpečnostní dveře 3. a 4. bezpečnostní třídy

U bezpečnostních dveří se rozhodně nedívejme jen na cenu. Při koupi rozhoduje celá řada dalších faktorů, které by měly sehrát svoji roli. Ačkoliv estetická stránka na první pohled ustupuje, věřte, že i bezpečnostní dveře mohou vypadat skvěle – vlastně se dá říct, že je většinou ani nerozeznáte od běžných vchodových. Asi nejvýznamnější vlastností bezpečnostních dveří je bezpečnostní třída, která je deklarovaná bezpečnostním certifikátem. To není jen tak nějaký obyčejný „papír“, ale důležitý dokument, který vám říká, jaký stupeň zabezpečení je u dveří garantován. U bezpečnostních dveří, které chrání vaši domácnost, bychom doporučili dveře 3. a 4. bezpečnostní třídy. Dveře 1. a 2. třídy (RC1 a RC2) jsou sice cenově dostupnější, ale jsou snáze překonatelné.

Bezpečnostní dveře SD 102
Bezpečnostní dveře SD 102

V Mand CZ nabízíme jen bezpečnostní dveře prověřených výrobců

U bezpečnostních dveří by měla dále rozhodovat kvalita použitých materiálů, provedení, ale také třeba protipožární odolnost, která je někdy vyžadována zákonem. Dobrým kritériem při výběru je i dobré jméno firmy. V Mand CZ si potrpíme na prověřené výrobce, které si za léta spolupráce získali naši plnou důvěru. V našem sortimentu proto najdete kvalitní české bezpečnostní dveře NEXT a BEDEX, které jsou v oblasti zabezpečení domácnosti jako ryby ve vodě. Bezpečnostní dveře v naší nabídce mají vše, co mají bezpečnostní dveře mít – oboustranné pancéřování, ochranu zámku, zdvojené čepy pro zesílenou ochranu, nerezové hrany pro maximální životnost. Krom toho také báječně vypadají.

Bezpečnostní dveře doplňte bezpečnostním kováním

Nedílnou součástí kvalitního zabezpečení je i špičkové bezpečnostní kování, které je vedle bezpečnostních dveří, cylindrické vložky, popřípadě přídavného zámku, součástí bezpečnostního systému. Hlavní úlohou bezpečnostního kování je chránit bezpečnostní vložku a zámek. Měl by být označen stejnou bezpečnostní třídou jako ostatní prvky. Pokud si tedy pořizujete bezpečnostní dveře 3. třídy, zakupte i kování 3. bezpečnostní třídy atp. I u bezpečnostního kování si můžeme vybrat mezi kováním rozetovým a štítovým. Pro vyšší zabezpečení můžeme pořídit kování s překrytím vložky.

V Mand CZ si na kvalitní dveře a veškeré příslušenství k nim potrpíme. Pokud si nejste s výběrem bezpečnostních (popřípadě interiérových) jistí, není nic jednoduššího než nás navštívit v našem showroomu v Libušské ulici na Praze 4. Tam nejen, že na 330 m2 uvidíte vše na vlastní oči (a třeba si tak i usnadníte výběr), ale zároveň vám s výběrem rádi poradíme. Přeci jen ve dveřích už umíme nějaký ten pátek chodit. Kromě vchodových a interiérových dveří a stavebních pouzder pro posuvné dveře se náš sortiment rozrostl i o nabídku vysoce kvalitních podlah – pokud zařizujete novostavbu, můžeme vám pomoct tedy skutečně od podlahy. Vybírat můžete z široké nabídky vinylových, laminátových i dřevěných plovoucích podlah. Záleží jen na vašem vkusu a potřebám.


Nezávazná poptávka

  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka - IN3

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů

Bezpečnostní dveře od MAND.CZ

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů