Bydlení v Praze přináší řadu výhod

Praha byla, je a vždy bude pro řadu lidí nejatraktivnějším místem pro bydlení v České republice. Jsou zde široké možnosti na trhu práce i velké možnosti kulturního vyžití. Každý den můžete zhlédnout divadelní představení, jít na koncert, vyrazit do kina nebo se potěšit výstavou. Máte k dispozici stovky restaurací, barů a kaváren. Prahu ocení i milovníci shoppingu, kteří pátrají po své kořisti. Ať si říká, kdo chce, co chce – Praha žije a nabízí kvalitní podmínky pro rodinný život. A nejenom v centru Prahy.

Praha 5 patří k nejatraktivnějším pražským lokalitám

Společnost Finep má nyní ve své nabídce řadu dokončených projektů, které nabízejí moderní kvalitní bydlení po celé Praze. Nové byty v Praze 5 můžete za velmi příznivých podmínek získat v atraktivní lokalitě Stodůlek v Britské čtvrti, kde vzniká zcela nové Západní město. Součástí projektu Západního města jsou nejen byty v nadstandardním provedení v blízkosti metra Stodůlky, ale také rodinné domy.

Nové byty v rámci projektu Britská čtvrť X
Nové byty v rámci projektu Britská čtvrť X
Rodinné domy z projektu Britská čtvrť II
Rodinné domy z projektu Britská čtvrť II

Další oblíbenou lokalitou Prahy 5 je rezidenční čtvrť Na Hvězdárně ve Velké Chuchli, kde se můžete kochat neopakovatelnými výhledy na Chuchelský háj a především na řeku Vltavu. Finep realizoval na Praze 5 ještě jeden projekt, Rezidenci Císařka, jež se nachází na rozhraní Hřebenek, Motola a Strahova, přímo pod Landronkou.

Objevte klid a neopakovatelné krásy Prahy 9

Projekt Nová Harfa a Harfa Park nabízí byty v pěkných novostavbách nedaleko nově revitalizovaného parku Rokytka. Bydlení v Nových Vysočanech tvoří ucelené bloky, mezi nimiž jsou sportoviště, dětská hřiště a obchody. Vše je napojené na dopravní infrastrukturu města. Další zajímavou lokalitou, kterou Finep na Praze 9 disponuje, je bydlení Prosek Park nedaleko metra Střížkov. Byty v rezidenčních domech mají možnost variabilního řešení prostoru a jsou připraveny ihned k nastěhování.

X. etapa projektu Prosek Park
X. etapa projektu Prosek Park

Staňte se patrioty Prahy 10

Bytový projekt společnosti Finep, Malý háj, mezi Šterboholy a Dolními Měcholupy, vám poskytne velmi kvalitní bydlení v bytovém domě s balkony, terasami a lodžiemi s vynikající dostupností MHD. Zelenou lokalitu Malého háje ocení především milovníci přírody a dlouhých procházek.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Společnost Finep realizovala na Praze 10 ještě jeden zajímavý projekt. V Hostivaři najdete rezidenční projekt Nad Přehradou, který je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak i pro milovníky sportu a pro všechny, kteří vyhledávají klid a pohodu. Bydlení Nad Přehradou v sobě skloubilo atraktivní místo se zajímavě disponovanými byty špičkové kvality.

Jestliže stále hledáte svůj vysněný byt, obraťte se na společnost Finep. Inspiraci, rady a kompletní nabídku bytů i v dalších lokalitách najdete na www.finep.cz

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů