Grafosklo – prvek, který dodá interiéru jedinečnost a porci luxusu

Líbí se vám sklo v interiéru? Pak zbystřete. Designovou novinkou je grafosklo, které dodá skleněným plochám novou šťávu. Je ideální pro každého, kdo chce efektivně zakomponovat sklo do celku a jedinečně ozvláštnit interiér.

Co to vlastně grafosklo je? Unikátní systém skleněných ploch různé velikosti se zalaminovanými fotografickými nebo grafickými motivy zhotovenými digitálním tiskem, některé dokonce s textiliemi. Takové řešení dokáže skvěle vyladit interiér do jednoho stylu, jedná se o dekorace s mnohostranným využitím a obrovskou variabilitou.

Grafosklo je jedinečné a neokoukané. Může mít podobu skelněných dveří, obkladů, výplní nábytku nebo dokonce celoskleněných stěn. Při jeho tvorbě zapojte svou fantazii, není problém nechat si vytvořit grafický skleněný prvek podle svého přání nebo návrhu a pokud žádný vlastní motiv nemáte, vyberete si z motivů v nabídce. Ty vytvářejí špičkoví designéři a určitě se vám nějaký zalíbí. Možnost vytvořit si vlastní motiv a ten zakomponovat do designu bydlení nebo kanceláře je ale velmi lákavá. Použít lze i povedenou fotografii, kterou jste sami pořídili.

Díky sklu se zalaminovanou grafikou můžete vytvořit jedinečnou atmosféru, harmonicky sladit interiér s dalšími doplňky, nábytkem a materiály. Efektní je zvolený motiv zopakovat na několika místech bytu a mimo jiné i na grafoskle.

Kde najde grafosklo nejčastěji využití? Dnes jsou populární záležitostí celoskleněné obklady kuchyňské linky, které nejen že dobře vypadají, ale tak se snadno udržují díky hladké ploše a absenci spár. Pokud pro obklad zvolíme grafosklo, splní jak funkční, tak i estetické požadavky a kuchyně bude rázem vypadat mnohem luxusněji. Výjimkou nejsou stěny celé ze skla. Jsou nejen dekorativní, ale dokážou oddělit velký prostor na několik menších částí. Celoskleněné stěny, u kterých je využito grafosklo, mnohou nést například velkou fotografii s přírodní scenérií ve vysoké kvalitě. Krásně vypadá grafosklo i na skleněných dveřích, ze kterých rázem vytvoří dekorativní prvek. Ty tvoří ideální plochu pro zajímavou grafiku a učiní i ze strohé místnosti nebo chodby osobitý prostor.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Výroba grafoskla probíhá na míru, tak, aby se rozměrově i vzhledově hodilo do daného prostoru. Používá se bezpečnostní, dostatečně silné sklo, které se jen tak nerozbije a nehrozí roztříštění.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů