Hliník – okna a dveře jednou pro vždy

Současné trendy stavitelství nám dávají nepřeberné množství možností, a to nejen z hlediska technologií ale i materiálů. V posledních letech se právě hliníková okna stávají prvkem moderního domu.

Vlastnosti hliníkových oken

Hliník je materiál velmi lehký, přesto je velice odolný. Jednou z jeho hlavních předností je zejména jeho dlouhá životnost. Okna vyrobená z tohoto materiálu mají vysokou pevnost a  odolávají nejrůznějším povětrnostním podmínkám. Hodí se především tam, kde budou okna velmi namáhána. Hliníková okna se neosazují pouze v prostorách, které jsou vytápěné jen částečně, ale vzhledem k tomu, že splňují vysoké nároky na tepelnou izolaci, jsou vhodná i tam, kde je třeba vytápět plně.

Okna vyrobená z hliníku jsou funkční, spolehlivá a téměř nezničitelná. Překážkou nejsou ani velké zasklené plochy díky stabilitě tohoto materiálu. Vhodná jsou především tam, kde dochází k velkému namáhání – vstupy do veřejných a velkých obytných budov (úřady, obchodní centra, panelové domy).

Hliníkové systémy se liší podle toho, do jakého prostředí jsou okna či dveře navrhovány. Proto je nutné, aby vše bylo vyráběno pro každý dům přesně na míru a podle potřeb domu i klientů. Hliníková okna nejsou jen mimořádně odolná, pevná a stálá ve svém tvaru, ale mohou dát vašemu domu i velice originální vzhled díky široké škále barevných variant a možností. Dnes je možné dát vašim hliníkovým oknům dokonce i velice přírodní vzhled. Výrobci těchto oken vám dokážou nabídnout totiž i dekor dřeva.

Tip: Chystáte se na montáž oken? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Bezpečnostní hliníkové dveře

Hliník se nepoužívá pouze na výrobu oken. Můžete si vybrat i vhodné a bezpečné hliníkové dveře, které tak budou ladit s okny, dodají fasádě vašeho domu opravdu moderní vzhled a vy budete mít kvalitní okna a dveře jednou pro vždy.

Nezávazná poptávka - výroba a montáž oken


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Okna
ks
Materiál rámu okna:
Typ zasklení okna:
Poptávám:

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů