Inspirace pro výběr nábytku? Zkuste kvalitní nábytek z masivního dřeva

Každý výběr nábytku je velkým krokem, protože vybíráte poměrně velkou věc, která se stane součástí vašeho interiéru. Při správné volbě se přiblížíte k hledanému elegantnímu a útulnému zařízení. Řešením do mnoha bytů může být kvalitní nábytek z masivního dřeva. Kam se hodí, jaké má varianty a z jakých možností můžete vybírat? To se dozvíte v článku.

Do jakých interiérových stylů se hodí nábytek z masivu?

Nábytek z kvalitního masivního dřeva perfektně zapadne do interiérů, které se zaměřují na přírodní prvky. Jde například o skandinávský či provensálský styl. Oblíbený je také vintage nábytek, který bývá ve světlých barvách a s jemným nádechem starobylejšího vzhledu. Možnosti kombinací jsou ale téměř nekonečné. Univerzální dřevěný dekor či jednobarevný světlý nátěr zkrátka zapadnou téměř kamkoliv a dají se snadno kombinovat.

Šatní skříň - nábytek z masivu
Šatní skříň z masivu

Vybavení do každé místnosti

Každý kvalitní nábytek je kouskem, který vybíráte na několik dlouhých let. Předností masivního dřeva je totiž výjimečně dlouhá životnost a zachování kvalit i po letech. Nemusíte se tak bát opotřebování a poničení hned po chvíli používání. Hravě vybavíte domácí kancelář, obývací pokoj, ložnici, koupelnu a dětský pokojíček. Pokud si netroufáte na kombinování jednotlivých kusů nábytku, vždy můžete zvolit odpovídající set, kde máte jistotu, že k sobě vše perfektně ladí.

Objednání přes internet šetří čas a starosti

Pro kvalitní nábytek nemusíte nikam jezdit. Stačí si vybrat z pohodlí domova ty nejlepší kousky a objednat. Při ceně objednávky nad 4 999 korun je poštovné zdarma, a navíc ušetříte starosti a čas, které by bylo jinak nutné věnovat dovozu z prodejny. Na e-shopu na vás čeká i řada inspirace pro zařízení jednotlivých místností, což může také pomoci s výběrem konkrétních kousků nábytku.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů