Interiérové dveře Vasco jako designový doplněk

U interiérových dveří záleží na vzhledu. Snažíme se je sladit s bytovým zařízením, okny, podlahou… Vybíráme dekor, který nás nadchne. Nejsou to jen dveře, nýbrž doplněk interiéru. A při správné volbě dokonalý. Nesmíme zapomenout na jejich technické parametry.

Vzhled dveří není všechno

Záležet bychom si měli dát na výběru jejich výrobce, promyslet si materiál a také kolik chceme investovat. Vzhled totiž není vše, ani u dveří. U těch kvalitnějších nebudeme muset řešit každý škrábanec, odchlípnutí povrchového materiálu nebo to, že špatně sedí. Dveře nejsou záležitost na pár let, přesto na nich kupující někdy až nesmyslně šetří.

Interiérové dveře Lisbona
Interiérové dveře Lisbona

Moderní Vasco Doors

Interiérové dveře s dobrou pověstí nabízí jeden z největších výrobců v Evropě. Vasco Doors dokážou potěšit lidi s rozmanitým vkusem, k dispozici jsou v moha designech a provedeních. Společnost Vasco bude brzy na trhu 20 let. Jedná se o fóliové a laminátové dveře v klasických, jednodušších, modernějších i unikátních variantách. Chtít můžete třeba dveře bez viditelných spojů, dokonale celistvé a krásné. Nechybí prvky tvrzeného skla či kovová ladná madla.

Ke dveřím i zárubně

Výrobce se zaměřuje na odolnost materiálů při zachování cenové přijatelnosti. Dveře do bytu jsou namáhaným prvkem bydlení, musí toho docela dost snést. Jedná se o dveře do pokojů i od WC a koupelny. Ke dveřím samozřejmě patří i ladící zárubně. Nejlepší je vsadit nové dveře do nových zárubní, interiér bude hned vypadat úplně jinak.

Atraktivní nabídka

Vasco se zaměřuje na dveře jednokřídlé i dvoukřídlé do vnitřků budov. Nemusí být určeny jen do obytných prostor, ale klidně i do kanceláří. Neustálé inovace a moderní technologické postupy ústí do atraktivní nabídky. V ní si najde každý svůj šálek kávy a rozhodně nepůjde o zbytečný kompromis. Máte-li v hlavě nějakou konkrétnější představu dveří, neváhejte ji zhmotnit.


Nezávazná poptávka

  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka - IN3

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů

Interiérové dveře Braga
Interiérové dveře Braga

Jaké dveře vybrat

Foliované dveře jsou vhodnější všude tam, kde nehrozí snadné poškrábání a poničení dveří. Což znamená, že určeny jsou spíše pro domácnosti bez malých dětí nebo divokých domácích mazlíčků. Pokud je to váš případ, raději sáhněte po dveřích laminátových se zaoblenými hranami, potažených dekorem jedním tahem a bez lepených spojů. Vasco Doors se pyšní pevným rámem a kvalitními potahovými fóliemi. Pokud jde o sklo, je samozřejmě tvrzené. Díky správnému výběru dotvoříte dveřmi perfektní vzhled vaší domácnosti a budou vám dělat dlouho radost.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů