Jak ušetřit při výběru matrace? Poradíme vám.

Zabydlujete se v novém domě nebo bytě? Pokud ano, jistě máte stanovený rozpočet, který nechcete překročit. V takovém případě je vhodné snažit se nakupovat co možná nejvýhodněji. Co když aktuálně vybíráte matraci a nechcete snižovat své požadavky na kvalitu? Poradíme vám, jak vybrat takovou, která bude nejenom dobrá, ale která bude i cenově výhodná.

Sledujte slevové akce

První možnost, jak se dá při nákupu ušetřit, je cesta spojená se sledováním různých slevových akcí. Ty dnes neprobíhají jenom ve velkých hypermarketech s potravinami, ale lze je najít také v internetových obchodech, a to doslova s čímkoliv. Najít tak matrace AKCE nemusí být zase až tak nic složitého. Zajímat by vás měla hlavně výše dané slevy. Mnohdy není výjimkou, že jsou slevy ve výši až několika desítek procent. To už je celkem zajímavá možnost úspory.

výběr matraceKupujte více kusů

Množstevní slevy nejsou nic neobvyklého ve velkoobchodě. Objevit se však mohou také v maloobchodech. A neznamená to, že daného zboží musíte odebrat na desítky kusů. Je tomu právě naopak. Podívejte se třeba na matrace 1+1, které naše slova jenom potvrzují. Koupíte dvě a zaplatíte jenom jednu. V tu chvíli vás každá z nich vyjde v podstatě na polovic. Pokud jste na svou manželskou postel chtěli koupit jednu velkou, je tato akce dobrý důvod, proč uvažovat nad dvěma. Navíc si každý může koupit svou, s ohledem na:

  • Typ matrace
  • Tvrdost matrace
  • Použité materiály

Vybírejte jenom standardizované velikosti

Cokoliv je dnes vyrobeno na míru je spojeno nejenom s delší čekací lhůtou, ale je to spojeno také s vyšší cenou. Proto se snažte, aby vybíraná matrace měla jednu ze standardizovaných velikostí. Díky tomu si můžete být jisti, že její cena bude přijatelná. A to hlavně proto, že u ní dochází k výrobě ve velkém objemu, což následně snižuje samotné náklady. Oproti tomu ty atypické mohou stát i o desítky procent více.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů