Jak vyčistit fasádu? Jde to abrazivem i chemií

Nic nevydrží věčně v původním stavu – a už vůbec ne fasáda vašeho domu, na kterou působí množství vnějších vlivů. Postupem času na ní ulpívají nečistoty všeho druhu, což kazí celkový estetický dojem a zároveň snižuje životnost. Můžete se s tím smířit, nebo fasádu vyčistit. Ale jak na to? Pokud si s čištěním nevíte rady a hledáte nejefektivnější řešení, obraťte se na profesionály z firmy AXIOM REAL. Zkušení pracovníci disponují moderními systémy TORBO, které fungují na principu tlakového tryskání.

Proč je mobilní tryskání tak populární?

Tlakové tryskání se v posledních letech využívá stále častěji, a to nejen v souvislosti s čištěním fasád. Jedná se o abrazivní metodu, která spočívá v opracování povrchu pomocí jemného materiálu (abraziva). Díky tomu lze efektivně odstranit usazené nečistoty a stejně tak i staré nátěry a omítky. Vzhledem k tomu, že jde o velmi šetrný způsob opracování materiálu, nachází tryskání uplatnění také při renovaci historických památek a budov.

jak očistit omítku fasádu
Tlakové mobilní tryskání omítky

Mobilní tryskání systémy TORBO nabízí velkou výhodu oproti klasickému tryskání. Elektronické nastavení garantuje velmi nízkou prašnost (až o 95 %), takže nejsou zapotřebí žádné speciální konstrukce proti šíření prachu. Proto se využívají také v rušných centrech měst a zástavbách s větší koncentrací osob.

Atmosférických nečistot se lze zbavit i chemií

Ačkoliv je tryskání účinné, v některých případech (především v případě atmosférického znečištění) je správnou volbou čištění pomocí vhodně zvolených chemických přípravků. AXIOM REAL zároveň používá hydrofobní, oleofobní a nano prostředky, které povrch dlouhodobě chrání i po čištění.

čištění fasády tryskáním
Mobilní tryskání TORBO

Ať už však fasáda vašeho domu trpí pod nánosem jakýchkoliv nečistot, odborníci z AXIOM REAL navrhnou optimální postup a obnoví původní vzhled k vaší spokojenosti. Další informace najdete na www.tryskani-piskovani-ars.cz.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

 

 

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů