Úložné prostory - Konečně uklizený obývací pokoj | stavimbydlim.cz

Konečně uklizený obývací pokoj

Fotovoltaika
Fotovoltaika

Obývací pokoj se snadno stane odkladištěm věcí členů domácnosti. Hora prádla k vyžehlení, telefony a odložené mikiny vytvářejí nepěkné dekorace. Že s tím něco musíte udělat, vám dojde, až když očekáváte návštěvu. Možná už je čas na vhodné úložné prostory.

Skříň na míru
Skříň na míru

Základním úložným prostorem pro obývací pokoj je stěna. Najít na trhu takovou, která by naplnila všechny vaše potřeby, nemusí být snadné i přes široký výběr. Pořiďte si obývací stěnu na míru. Výhodou je, že si vyberete materiál, barvu, počet polic i šuplíků. Stěna může být sestavená jako klasický kus nábytku, nebo vestavěná. Pokud se rozhodnete pro vestavěnou, oceníte horní hůře dostupné police pro odložení starých fotografií nebo sezónních věcí.

Odložené mikiny a tašky by bylo vhodné někam pověsit. Tomu pomohou opět úložné prostory v obývacím pokoji. Vyhraďte si pár věšáků ve vestavěné stěně, nebo z boku stěny. Případně se také nabízí pokojové dveře, kam lze instalovat závěsný systém.

Oblíbené úložné prostory jsou v pohovce. Odložíte sem ložní prádlo pro návštěvy, ale i plédy a deky, které nevyužíváte příliš často. Rozkládací pohovku s úložným prostorem si můžete pořídit na míru stejně jako další nábytek na míru. Pokud tak uděláte, zvolte vyšší prostor mezi pohovkou a podlahou. Při vysávání vám těchto pár centimetrů ulehčí práci.

Kde hledat odborníka na úložné prostory?

TIP: Máte drahé energie? Fotovoltaická elektrárna s dotací až 220 000 Kč Vám ročně uspoří desítky tisíc a investice se Vám vrátí během několika let. Spočítejte si výši dotace a roční úsporu.

Pokud plánujete jakékoliv prostory na míru, najděte si odborníky pomocí internetu. Zkrátíte si čas, kdy byste sháněli kontakty po známých a obvolávali inzeráty z novin. Navštivte stránku Poptávej.cz a vyplňte zde poptávkový formulář. Vaše poptávka se odešle řemeslníkům z okolí. Díky tomu budou reagovat s nabídkami na míru přímo do vašeho emailu. Z nabídek si vyberete tu nejlepší a další detaily už domluvíte přímo s firmou nebo řemeslníkem.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů
 
banner_floating_bottom
blank
Exit Popup - obecná-min