Luxusní byty jsou investicí do dobré adresy

Uvažujete o pořízení nového bydlení v hlavním městě? Přemýšlíte o luxusním bytě v krásné lokalitě, která poskytuje vše potřebné a nabízí komfort, sportovní a kulturní vyžití?

Pakliže nechcete bydlet přímo v samotném centru města, ale chcete být v kontaktu s přírodou a přitom nebýt ochuzeni o výbornou dopravní obslužnost, může vás zaujmout rezidence Neklanka , která nabízí nové byty Praha 5. Rezidence je umístěná v oblasti nedaleko zastávky Laurová a stanice metra Smíchovské nádraží a nabízí tak dobré spojení nejen do centra města, ale i do dalších blízkých městských čtvrtí.

Rezidence Neklanka - Byty Praha
Rezidence Neklanka

Co by neměl postrádat luxusní byt?

Luxusní byt je charakterizován komfortem, chytrým půdorysem a dostatkem úložných prostor. Komfort zvyšuje například výtah pro pohodlný přístup do vyšších pater, dvě toalety a koupelny, balkon či terasa, dostatek prostoru a kvalitní povrchy pro snadnou údržbu.

Standardem je také moderní technické vybavení domácnosti, zejména pak vzduchotechnika s rekuperací odpadního tepla, která neustále zajišťuje přísun čerstvého vzduchu. Dostatek úložných prostor ocení zejména rodiny s dětmi. Vestavné skříně, skladový prostor a dostatek odkládacích ploch. To vše by mělo být součástí každého lepší bytové jednotky.

Luxusní byt, to není jenom moderní interiér s kvalitními materiály a architektonickými doplňky, ale také dobrá dopravní obslužnost, občanská vybavenost, široké spektrum volnočasových aktivit a pěkné prostředí nabízející sportovní a kulturní vyžití.


Nezávazná poptávka

  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka - IN3

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů

V blízkosti rezidence Neklanka se nachází nejenom mateřské, základní a střední školy, což ocení zejména rodiny s dětmi, ale také obchody a veškeré služby. Výjimkou nejsou ani zařízení pro trávení volného času, jako jsou plavecké bazény, hřiště, kurty, fitness centra apod.

Nové byty v Praze k prodeji

Nezaujala vás rezidence Neklanka? Nevadí. Na stránkách www.geosan-development.cz si můžete vybrat z desítek dalších novostaveb v Praze realizovaných v rámci projektu Viladomy Zbuzany, rezidence Vrchlického či Element Letňany. Novostavby Praha jsou nabízeny v dispozicích 1 + kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk s obytnou plochou 40 – 120 m2.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů