Matějova hypotéka vám poradí, jak získat i ustát hypotéku

Získat hypotéku je stále složitější. ČNB zpřísnila pravidla pro její získání, do toho neustále rostou ceny bytů. Bydlení ve vlastním se pro mnohé stává nedostupným, protože si již jen složitě mohou sáhnout na hypotéku. Zeptejte se „Matěje“, co se s tím dá dělat. A nejen na to.

Ing. Matěj Kubrt, držitel prestižní certifikace The Master od Financial Planning a současně akreditace České národní banky, dal dohromady skvělý hypoteční tým, který radí klientům nejen v tom, jak hypotéku získat a kterou zvolit, ale i jak ji úspěšně splatit. Tým hypotečních specialistů projektu Matějova hypotéka dnes měsíčně svým klientům ušetří přes 2 miliony korun.

Matějová hypotéka pomáhá komplexně

Můžete narazit na různé finanční poradce, kteří vám „rádi“ doporučí jimi preferovanou finanční instituci pro získání hypotéky. Jenomže to rozhodně nemusí být nejlepším řešením, což brzy zjistíte. Stejně tak si nestačí udělat vlastní rešerši existujících hypotečních nabídek na trhu a nechat se zlákat tou nejlevnější. Nejlevnější totiž být nemusí. Navíc, jakou máte jistotu, že získáte inzerovanou 1,99% hypotéku? Jednak jde pouze o úrok na omezené období, po kterém je vždy vhodné znovu prozkoumat nabídky na trhu a případně hypotéku refinancovat. Tento úrok dokonce nemusíte vůbec získat. Hypoteční banky dnes posuzují bonitu každého klienta a úrok, který vám nakonec nabídnou, tomu inzerovanému vůbec nemusí odpovídat. Jak je to možné? Pravděpodobně jste na billboardu přehlédli malinké slovíčko „od“.

Jak na hypotéku v roce 2019?

Matějova hypotéka je řešení pro každého, kdo si uvědomuje, že závazek splácet velkou část svých příjmů po dobu 20 až 30 let je skutečně závažný. Hypotéku nepotřebujeme jenom získat, ale rovněž ji splatit. Během dlouhé doby splácení se v našem životě uděje mnoho věcí. Pravděpodobně několikrát změníme zaměstnání, nezávazný partnerský vztah proměníme na „vztah s papírem“, rodina se rozroste o děti… A mohou přijít i méně příjemné události: nižší příjmy kvůli nemoci, rozvod… Jde o životní situace, u kterých bude při vás Matějova hypotéka stát a vždy vám nabídne optimální řešení. Teď začněte s tím, že si necháte doporučit nejvhodnější řešení pro vaši novou hypotéku, nebo pro refinancování vaší stávající. Matějova hypotéka vám poradí, jak na hypotéku 2019 s co nejnižšími náklady a riziky.

Dokonalý přehled o trhu s hypotékami

Hypoteční tým Matějova hypotéka má perfektní přehled o všech existujících hypotečních produktech a všech bankách, které hypotéku nabízí. Je schopen poradit nejen jak na hypotéku, pokud jde o rodinný dům nebo byt, ale i pozemek či chalupu. Poradí rovněž právnickým osobám. Matějova hypotéka radí, jak získat hypotéku a kterou si vybrat. Nabízí poradenství v oblasti refinancování hypoték. Dále radí rovněž v oblasti amerických hypoték, tedy když potřebujete peníze na cokoliv a za úvěr jste schopni ručit vlastněnou nemovitostí.


Nezávazná poptávka

  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka - IN3

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů

Svým klientům však Matějova hypotéka pomáhá ještě komplexněji a radí i v oblasti dalších finančních produktů a pojištění. Je tak dokonalým partnerem k tomu, abyste dosáhli vyššího životního standardu s nižšími náklady.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů