Moderní bydlení a designové doplňky

Kovový regálový systém
Kovový regálový systém

Bydlet vkusně, moderně a prakticky je sen každého. Vybavit a zkombinovat tomu jednotlivé pokoje od obývacího až po ložnici či koupelnu však může být trošku oříšek. A co teprve doladit okolí domu. Firma B-luxdesign se zabývá výrobou a prodejem moderních designových doplňků pro interiér jako jsou krbové koše, regálové systémy, postele, ale také výrobou nezbytných exteriérových prvků jako kovový plot na míru, domovní čísla, venkovní lavičky či moderní designové květináče.

Moderní regálové systémy

Jednoduchý kovový interiérový regálový systém zaujme svou jednoduchosti i praktičnosti. Firma B-luxdesign jej nabízí ve třech možných velikostech i ve třech různých barvách – černá, bílá a červená, vše v lesku. Díky rozmanitým možnostem lze kombinovat tyto moduly mezi sebou a vytvořit si tak dle svých představ sestavu vhodnou pro moderní a funkční domov. Může sloužit jako stojan na krbové dřevo, polička na knihy, dekorace a na spoustu dalších věcí. Nespornou výhodou tohoto produktu je univerzálnost a moderní design do všech obytných prostor, který lze prakticky aplikovat dle potřeby v daný okamžik.

Kovový regálový systém
Kovový regálový systém

Krbové koše

Tyto designové interiérové krbové koše moderního stylu jsou určeny každému zákazníkovi, který má rád jednoduchost, styl a dokáže ocenit originalitu tohoto produktu. Tento krbový koš je vyroben ve třech barevných provedeních – červená, bílá a černá, vše v lesku.

Dům a jeho okolí

Nejen mít krásný interiér, ale také exteriér domu. Kované ploty jsou velmi variabilní. Firma B-luxdesign je schopna vyrobit plot dle přání zákazníka, různé výšky či různé použitelné ornamenty. Použitý kvalitní materiál zajistí, že se zákazník může z plotu radovat roky. Tento materiál je vysoce odolný, ale zároveň nadčasový a moderní. O tento plot se téměř nemusíte starat.

Kovová stolička
Kovová stolička

Nerezová čísla jsou moderní doplněk domu a taktéž jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu. Na fasádu je stačí přilepit či navrtat. A pokud si chcete dopřát relax, tak jsou k tomu určeny lavičky, které jsou kombinaci kovaného materiálu a dřeva.

__________________________________________________________________________

Firma B-luxdesign vznikla v roce 2016. Nezakládáme si na generaci z minulosti, ale otvíráme cestu jiného pohledu na užitné věci běžného života, které opravdu vydrží a které Vás budou těšit po dlouhé roky. Výrobky naší značky se vyznačují moderním designem, vysokou kvalitou, originalitou a dlouhou životností. Soustředíme se především na výrobu krbových košů, vnitřních regálů, domovních čísel a kovových květináčů v moderním designu. Na zakázku jsme schopni vyrobit také kovové postele, kovové lavičky, kovové ploty, brány a jiné výrobky. www.bluxdesign.com

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů