leaderboard

Na čem v domácnosti sedět? Toto by ve vašem bytě chybět nemělo

kalkulace_Porfix
kalkulace_Porfix

Sezení je pro člověka přirozenou věcí. Zvláště, pokud si chce primárně odpočinout. I proto by ve vaší domácnosti neměly chybět možnosti, kam se každý člen může pohodlně usadit. Co koupit a do čeho investovat? Podívejte se s námi.

Gauč jako základ

Začínáme v obývacím pokoji, kde je naprostou nezbytností sedačka neboli gauč. Výběr je dnes poměrně široký nejenom s ohledem na jednotlivé materiály, ale i s ohledem na barevná provedení. Dále nelze opomíjet také jednotlivé tvary. Co dnes dominuje?

  • Sedačky rovné
  • Sedačky do písmene L
  • Sedačky do písmene U

Daný gauč se hodí jak k lenošení u televize, tak je také místem, kde sedí případná návštěva. Proto nezapomínejte ani na konferenční stolky, na které se následně odloží pití, stejně jako například drobné občerstvení. Ani ty by v obývacím pokoji neměly chybět.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Rohová pohovka do obývacího pokojePořiďte si také křeslo

Není to jenom gauč. Určitě neuděláte chybu ani ve chvíli, kdy si do svého obývacího pokoje pořídíte křeslo. Z jakého důvodu? Je určeno pro pohodlí jednotlivce a může se hodit jak ve chvíli, kdy chcete nerušeně sledovat televizi, tak třeba i ve chvíli, kdy chcete poslouchat hudbu ze sluchátek, nebo máte v plánu přečíst si oblíbenou knihu, popřípadě časopis.

Domácnost se neobejde ani bez židlí

Ani na ty nesmíte v žádném případě zapomínat. Ty dělíme na dvě skupiny. První, kterou zmíníme, jsou moderní kuchyňské židle. Jak už napovídá sám název, jsou určené k jídelnímu stolu. Zajistit by měly hlavně pohodlné sezení při každém jídle. Při výběru pozor na jejich správnou výšku, která by měla odpovídat velikosti vašeho stolu.

Druhým typem židlí jsou následně ty určené k pracovnímu stolu. Lze je označit jako kancelářská křesla, nebo kancelářské židle. Neobjedete se bez nich jak v kancelářské pracovně, tak by měly být samozřejmou součástí i dětského pokoje, kde bude váš potomek dělat různé úkoly a další věci do školy.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů
 
Exit Popup - obecná-min