Na čem v domácnosti sedět? Toto by ve vašem bytě chybět nemělo

Sezení je pro člověka přirozenou věcí. Zvláště, pokud si chce primárně odpočinout. I proto by ve vaší domácnosti neměly chybět možnosti, kam se každý člen může pohodlně usadit. Co koupit a do čeho investovat? Podívejte se s námi.

Gauč jako základ

Začínáme v obývacím pokoji, kde je naprostou nezbytností sedačka neboli gauč. Výběr je dnes poměrně široký nejenom s ohledem na jednotlivé materiály, ale i s ohledem na barevná provedení. Dále nelze opomíjet také jednotlivé tvary. Co dnes dominuje?

  • Sedačky rovné
  • Sedačky do písmene L
  • Sedačky do písmene U

Daný gauč se hodí jak k lenošení u televize, tak je také místem, kde sedí případná návštěva. Proto nezapomínejte ani na konferenční stolky, na které se následně odloží pití, stejně jako například drobné občerstvení. Ani ty by v obývacím pokoji neměly chybět.

Rohová pohovka do obývacího pokojePořiďte si také křeslo

Není to jenom gauč. Určitě neuděláte chybu ani ve chvíli, kdy si do svého obývacího pokoje pořídíte křeslo. Z jakého důvodu? Je určeno pro pohodlí jednotlivce a může se hodit jak ve chvíli, kdy chcete nerušeně sledovat televizi, tak třeba i ve chvíli, kdy chcete poslouchat hudbu ze sluchátek, nebo máte v plánu přečíst si oblíbenou knihu, popřípadě časopis.

Domácnost se neobejde ani bez židlí

Ani na ty nesmíte v žádném případě zapomínat. Ty dělíme na dvě skupiny. První, kterou zmíníme, jsou moderní kuchyňské židle. Jak už napovídá sám název, jsou určené k jídelnímu stolu. Zajistit by měly hlavně pohodlné sezení při každém jídle. Při výběru pozor na jejich správnou výšku, která by měla odpovídat velikosti vašeho stolu.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Druhým typem židlí jsou následně ty určené k pracovnímu stolu. Lze je označit jako kancelářská křesla, nebo kancelářské židle. Neobjedete se bez nich jak v kancelářské pracovně, tak by měly být samozřejmou součástí i dětského pokoje, kde bude váš potomek dělat různé úkoly a další věci do školy.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů