Na co nezapomínat při rekonstrukci kuchyně

kuchynsky pult
Kuchynsky pult

Trend vaření už pohltil nejednu domácnost a kuchyň se tak stala velmi důležitým místem. Neodkládejte její rekonstrukci do nekonečna. Pokud nevíte jak začít, přečtěte si tento článek. Zároveň se dozvíte, jak nejlépe ověřit tržní cenu a sehnat stavební firmu z okolí.

Kuchyně dostává pořádně zabrat. Nejen, že každé kuchařské umění zanechá většinou velký nepořádek na pracovní lince, ale spousta věcí vám může spadnout i na zem. Proto tomu přizpůsobte podlahu. Vyzkoušejte například linoleum. Je totiž příjemné na dotek a zároveň snadno vyměnitelné. V obchodech máte na výběr množství různých motivů a barev.

Tělo kuchyně někdy bývá velice bytelné a nemá smysl jej měnit celé. Pokud se vám už vzhledově nelíbí, zkuste nahradit jen některé části. Buď pracovní desku, některé spotřebiče, nebo dvířka. Za krátký čas a s poměrně nízkými náklady tak získáte vizuálně novou kuchyni.

Častěji však bývají rekonstrukce celé kuchyně. Přeci jen je snazší koupit celý kus než vyměňovat části. Přesto vám kuchyni někdo musí sestavit. Není to úplně snadné a i kvůli elektrickým rozvodům byste se o to neměli pokoušet sami. Poptejte odborníky předem. Domluvíte si termíny a celou rekonstrukci tím můžete urychlit.

Kuchyňské skříňky
Kuchyňské skříňky

Jak ověřit cenu a najít nejrychleji odborníky z okolí?

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Vyzkoušejte poptávkový server Poptávej.cz. Ušetří Vám spoustu času s obepisováním různých firem a studování nepřeberného množství ceníků. Popis poptávky zadáte jen jednou do jednoduchého formuláře a tím získáte najednou několik nabídek na míru. Budete tak mít jedinečný přehled cen práce na trhu. Navíc se vám budou ozývat firmy z okolí. Vyplnění formuláře zabere necelé tři minuty. Díky různým nabídkám si velmi rychle uděláte obrázek, jakou cestou se při rekonstrukci kuchyně vydat.

Realizace kuchyně
Realizace kuchyně
Kuchyně s obývacím pokojem
Kuchyně s obývacím pokojem

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů