Na co si dát pozor při výběru domácí infrasauny

Relaxace kdykoli si zamanete a pozitivní vliv na zdraví vaší rodiny – to jsou hlavní výhody domácí infrasauny. Zlepšíte si kondici, a pokud si vyberete kvalitní infrasaunu, získáte navíc i mimořádné léčivé účinky. A vlastní saunování vám nezabere víc, než dvacet minut.

Málo místa? Infrasaunu vám postavíme klidně rohovou!

Infrasauny do bytu se vyznačují kompaktními rozměry – tu nejmenší vám postavíme už na ploše 100 x 100 cm. Což je velikost většího sprchového koutu. K provozu domácí infrasauny vám bude stačit elektrická zásuvka.

Umístění infrasauny v bytě je téměř libovolné. Infrakabině stačí přirozená cirkulace vzduchu, protože neprodukuje páru ani vysokou teplotu. Není potřeba žádné speciální odvětrávání, takže ji můžete umístit například do ložnice, domácího fitness či zimní zahrady. Nebo třeba do obýváku, když se vám bude chtít.

Infrasaunu dělají infrazářiče

Podobně jako je důležitý u automobilu motor, je analogicky u infrasauny důležité, jaké používá infrazářiče. Proto dávejte pozor, co kupujete. Ty nejlevnější domácí infrasauny jsou levné proto, že v nich jsou namontovány levné infrazářiče. U těch neočekávejte žádné léčivé účinky – jenom vás zahřejí. A unavené svaly vás budou bolet dál.

Kvalitní infrazářič poznáte tak, že produkuje celé spektrum infrazáření – co nejpodobnější opravdovému sluníčku. Naše doporučení jednoznačně získaly například infrazářiče Vitae – mají až dvojnásobnou účinnost proti obyčejným keramickým zářičům a produkují kompletní záření typu A, B, C.


Nezávazná poptávka

  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka - IN3

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů

Domácí infrasauny s kvalitními infrazářiči mají i další nespornou výhodu – ihned po zapnutí mají plný výkon, takže na provozní teplotu se zahřejí prakticky okamžitě. Nemusíte čekat několik minut, než bude infrasauna rozehřátá.

Chcete poradit s výběrem domácí infrasauny?

Vybrat tu správnou infrasaunu do bytu není zase až taková věda. Stačí si dát pozor na to, co různí prodejci nabízejí, pečlivě studovat parametry a používat rozum. Zkrátka nenaletět.

Co rozhodně doporučujeme, je prohlédnout si infrasauny z nabídek na vlastní oči. Jedině tak se totiž přesvědčíte o kvalitě zpracování, zjistíte, že dřevo je špatně začištěné nebo že se na lavicích nepohodlně sedí. Opravdu solidní prodejce vám též umožní infrasaunu vyzkoušet. Klidně mimo standardní prodejní dobu, abyste měli soukromí.

Zkuste do svých plánů zařadit návštěvu saunového showroomu v Praze – Uhříněvsi. Společnost SaunaSystem vyrábí a montuje domácí infrasauny již více než 15 let a rádi vám poradí s výběrem i pořízením domácí infrasauny na míru.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

www.saunasystem.cz

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů