Na co všechno můžete využít osobní sklad

soutez

Asi každý má občas pocit, že v jeho bytě nebo domě už prostě není k hnutí. Platí zde navíc murphyho pravidlo, že čím více místa máte, tím více ho potřebujete, anebo čím více, tím méně. Záhada, která by jistě stála za přezkoumání. Jaké je tedy řešení?

Kam se starými věcmi?

Člověk má totiž často tendenci schraňovat nejrůznější, aktuálně už nepotřebné věci. Možná je to dáno tisíciletým vývojem, který nás naučil myslet na zadní vrátka (vždyť už kdysi v pravěku sběrači co do počtu válcovali kolegy lovce), možná vrozenou chamtivostí a sklonem k lakotě. Málokdo z nás je každopádně natolik uvědomělý a disciplinovaný, že se dokáže rozloučit se všemi starými věcmi a udělat tak místo novým.

Osobní sklad poslouží pro uskladnění pneumatik, jízdních kol, lyží a jiného
Osobní sklad poslouží pro uskladnění pneumatik, jízdních kol, lyží a jiného

Kde uskladnit pneumatiky, kola, lyže?

Na druhou stranu nutno dodat, že ne vždy je kontejner a sběrný dvůr to správné a nejekonomičtější řešení. Osobně alespoň neznám nikoho, kdo by v dubnu vyhodil lyže, aby si šel v listopadu vybrat nové a totéž v obráceném gardu prováděl s jízdním kolem. A pokud nejste jezdec Formule 1, pneumatiky nám také poslouží více než jednu sezónu. A to vůbec nemluvíme o dalších sportovních pomůckách a sezónním oblečení. A co třeba knížky? Milovníci četby mi dají jistě za pravdu, že je takřka nemyslitelné byť jen jednu z jejich oblíbených kousků odnést do antikvariátu, nebo nedej bože do sběru. A ta dietní kuchařka nebo pomůcka domácího kutila, kterou jste už počtvrté našli pod stromečkem, to nevytrhne. Stejné dilema zažívají dnes a denně sběratelé všeho možného, majitelé menších e-shopů a de facto všichni rodiče, kteří mají moře a moře věcí, které si schovávají „na to druhé“.

Pronájem soukromého skladu

Velice moderní a užitečná služba, která vám pomůže vyřešit spoustu starostí s místem, je pronájem osobního skladu pro krátkodobé i dlouhodobé skladování. Špička v tomto oboru, společnost PROFIGROUP PLUS nabízí nejen samotný pronájem za skvělé ceny v prostorách o výměře 1m2, 5m2, 10m2, 15m2, 25m2 a více, ale také řadu užitečných doplňkových služeb.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů