Nábytek do předsíně – jak si zařídit předsíň?

soutez

Předsíň společně se vstupním prostorem tvoří pomyslnou vizitku obyvatele domu nebo bytu. Mnohdy bývá těžké předsíň zařídit tak, aby vyhovovala všem požadavkům, jelikož se ve většině případů jedná o stísněný prostor s malou odkládací plochou.

Předsíň slouží zejména jako šatna, ale i odkladiště dětských kočárků, jízdních kol nebo jiného sportovního vybavení. V tom případě je kladen důraz na uspořádání věcí, jinak by předsíň, především v době návštěvy, absolutně nevyhovovala a doslova praskala ve švech. K lepší organizaci a úspoře místa jistě dopomůže moderní nábytek do předsíně, kterým lze efektně vyřešit sebemenší nedostatky.

Opticky zvětšete prostor a prosvětlete jej

Stěna do předsíně
Stěna do předsíně (zdroj: asko-nabytek.cz)

Každá předsíň musí mít zrcadlo. Jeho přítomnost ocení především ženy.  Zrcadlo by mělo mít výšku alespoň 150 cm a šířku 40 cm a mělo by být nejlépe 40 cm nad úrovní podlahy, z důvodu ochrany před poškozením. Velkou výhodou zrcadla je optické zvětšení prostoru. Pro umocnění efektu se doporučuje udělat zrcadlovou stěnu.

Většina předsíní nemá své okno a tak postrádá přirozené denní světlo. Jako optimální variantou jsou bodová světla v podhledu. Zajistí rovnoměrné světlo po celé ploše místnosti. U nástěnných svítidel je třeba dát pozor, aby nezmenšovala průchodnou šířku chodby.

Přesně tyto předpoklady pro krásné bydlení má kvalitní moderní nábytek, který následuje nejnovější trendy a zároveň si uchovává svoji praktičnost.

Šikovným pomocníkem jsou botníky

Pokud se vám v předsíni povaluje velké množství bot, botník jistě přijde vhod. Na trhu jsou nejrozšířenější výklopné botníky, které pojmou až 10 párů bot a výrazně tak sníží počet bot na zemi.

 Každá bunda má své místo

V  zimním období oceníte nástěnný věšák. Jeho velikost volte podle členů rodiny a přidejte alespoň 3 navíc pro Vaši případnou návštěvu. Věšáky jsou k mání buď jako jednotlivé dílce k přišroubování na zeď nebo jako věšáky ukotvené na dřevěné MDF desce s laminem, která zabrání tomu, aby pověšený oděv zašpinil omítku.

Vše v jednom představují předsíňové stěny

dodavatel

Botník, zrcadlo i nástěnný věšák se dají pořídit vcelku jako předsíňová stěna. Předsíňové stěny do malých předsíní navíc disponuje skříní a šuplíky pro skladování deštníků, menšího sportovního vybavení nebo sezónního oblečení, ale také lavičkou pro sezení během obouvání obuvi, což ocení zejména děti a starší lidé.

 

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů