Natural dlažba imitující dřevo a kámen si své uplatnění najde kdekoli

Vydláždění terasy, pergoly, zahradních chodníků, ale i prostoru okolo bazénu či zahradního jezírka. Její využití je univerzální. Betonová dlažba Natural si své uplatnění najde jak u luxusních vil, moderních rodinných domků, tak i na chatě či chalupě.

Největší výhodou Natural dlažby je její výborná mechanická odolnost, ale i odolnost vůči povětrnostním podmínkám, což má vliv na dlouhou životnost dlažby. To je bezesporu jedna ze zásadních věcí, jelikož dlažba se pokládá na celý život. Kamenná dlažba je nezničitelná a má prakticky neomezenou životnost, ovšem dlažba vyrobená ze dřeva je na tom s životností mnohem hůře. Dřevo je náchylné na povětrnostní podmínky, hniloby, plísně, dřevokazný hmyz a vlivem UV záření může časem změnit barvu. Výše zmíněné u betonové dlažby nehrozí.

Další výhodou použití betonové dlažby je zvýšení estetické, ale i finanční hodnoty nemovitosti. Dlažba s imitací kamene a dřeva nabízí honosný vzhled povrchových úprav.

Betonová dlažba Natural – imitace dřeva

Betonová dlažba Natural řady Bark nabízí mnoho doplňků, včteně palisád, žlabů a schodů
Betonová dlažba Natural řady Bark nabízí mnoho doplňků, včteně palisád, žlabů a schodů

Dlažba imitující dřevo se hodí nejen na chatu či chalupu, ale výborně poslouží i jako dlažba pod dřevěnou pergolu či pro vybudování chodníků v okrasných zahradách okolo dřevostaveb, roubenek či staveb s dřevěným fasádním obkladem. Betonovou dlažbu lze s opravdovým dřevem jednoduše sladit. Pro ty z vás, kterým se líbí betonová natural dlažba imitující dřevo, jsou k dispozici řady Woody a Bark od výrobce PRESBETON. Velkoformátová dlažba Woody imituje podlahová prkna, její rozměry jsou 1600 x 200 mm, příp. 800 x 200 mm a vyrábí se v přírodní, hnědé a černé barvě.


Nezávazná poptávka

  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Zámková dlažba - IN
Vyberte typ zámkové dlažby:

Detail poptávky

m

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů

Mnohem propracovanější je systém dlažby Bark, který nabízí i mnoho příslušenství a dekoračního zařízení. Natural dlažba Bark je doplněna nejen o systém palisád, odtokových žlabů, obrubníků a trávních lemů, ale i o schody, květináče či dekorativní kostky. Vše je samozřejmě vyrobeno se stejnou povrchovou úpravou a ve stejném barevném provedení.

Zajímavou dlažbou je také řada Togo, která nabízí imitaci exotického dřeva. Její rozměry jsou 890 x 140 mm a při prvním pohledu zjistíte, že se jedná o napodobeninu terasových prken s vroubkováním, která lze využít nejen pro stavbu terasy, ale i chodníku kolem bazénu. Díky povrchovému vroubkování, které mají i zmíněná terasová prkna vyrobená ze dřeva či WPC, dlažba nabízí protiskluzný povrch. Hodí se tak právě tam, kde lze počítat s vyšším rizikem uklouznutí.

Betonová dlažba Natural – imitace kamene

Betonová dlažba Natural řady Soleta imitující kámen
Betonová dlažba Natural řady Soleta imitující kámen

Pokud se vám líbí spíše betonová dlažba imitující přírodní kámen, můžete vybírat ze širší nabídky dlažeb. Betonová Natural dlažba Dakar plně nahradí originální břidlicové šlápáky, ze kterých lze postavit chodník vedoucí k jezírku, houpačce či ke studni. Komu se líbí klasické dlažební kostky, které lze vidět například na mnoha náměstích, tomu se bude líbit i betonová dlažba řady Kobe. Ta nabízí betonové dlažební kameny, které jsou uloženy na pomocném roštu. Pokládka této dlažby není nijak zdlouhavá, jelikož jeden kus dlažby má rozměr 590 x 400 mm a obsahuje celkem 24 dlažebních

kostek. Tvar a velikost dlažby lze upravovat jednoduchým odlomováním jednotlivých kostek.

Produktové řady Ruvido a Riga nabízí desky připomínající starou dlažbu či dlažbu s rustikálním vzhledem. Naopak řady Luti, Lima, Ferra, Roto a Soleta nabízí dlažbu, která se hodí k novostavbám a moderním domům.

Tip: Chystáte se na novou zámkovou dlažbu? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Dlažba Soleta navíc nabízí různě tvarované desky, díky kterým lze vydláždit plochu se zajímavě tvarovanými okraji. To se hodí například pro pochozí plochy okolo zahradních jezírek a všude tam, kde si přejete pravoúhlé linie nahradit liniemi oblými.

PRESBETON Natural

Firma PRESBETON patří k předním českým výrobcům betonových výrobků určených pro stavbu a zpevňování ploch. Kompletní sortiment, včetně řad betonových dlažeb imitujících kámen a dřevo, naleznete na stránkách výrobce www.presbeton.cz. Zboží je k dostání přímo ve výrobních prodejnách firmy či v široké síti prodejních míst, případně se můžete přijít inspirovat do jednoho z center inspirace.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Zámková dlažba
Vyberte typ zámkové dlažby:

Section

m

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů