Nové podlahy absolutně změní celou domácnost

Celková rekonstrukce každé domácnosti je jednou za čas opravdu potřeba. Nejedná se ovšem jen o nové nahození omítek nebo výměnu starého a zašlého nábytku. Podlaha se vinou neustálého používání může stát po pár letech skutečně jen smutnou napodobenin kdysi krásné pokrývky pod nohama. Právě proto je potřeba jí vrátit dávno ztracenou slávu. Tím se dnes zabývají specializované firmy, které navíc disponují širokou nabídkou podlah různých druhů. Podívejme se proto na ty nejvyužívanější.

Laminátová podlaha ALSAFLOOR
Laminátová podlaha ALSAFLOOR

Jaké podlahy se nejčastěji využívají?

  • parkety
  • dlaždice
  • laminátové podlahy

Parkety jsou jedním z nejstarších způsobů, jak přistoupit k pokrývce podlahy. Dřevo je zkrátka stále v kurzu a někomu se klasické parkety prostě zamlouvají nejvíce. Ostatně s nimi stále operují i vyhlášené podlahy Bratislava, které je dokonce nabízejí ve trojím provedení. Instalace parket je výhodná zejména proto, že se dají postupem času neustále obnovovat broušením. Samozřejmě ale jen po omezenou dobu, než bude jejich tloušťka natolik slabá, že obrousit již jednoduše nepůjdou.

Dlaždice se využívají zejména v koupelnách a kuchyních, které se těší vyšší koncentraci vlhkosti. Dlaždice totiž oproti dřevu bojují s vodními krůpějemi podstatně lépe. Není tedy divu, že prakticky žádná domácnost se bez nich neobejde.

Moderní podlahy na prvním místě

Ačkoli stále mnoho obyvatel sází na osvědčené a lety prověřené klasiky, většina lidí už sází na nové hráče na trhu. Mezi novější a moderně vyhlížející podlahy patří s naprostou určitostí ta laminátová. Laminátová podlaha je z 95 % tvořena dřevovláknitou hmotou a svůj název získala díky zalaminovanému nášlapnému povrchu, který je každému uživateli velice příjemný. Zároveň je díky tomu podlaha ochráněna vlivy okolí, takže se jen tak nepoškodí.

Podstatné je, že každému se líbí něco jiného, takže se určitě dobře, že dnešní trh s podlahami nabízí potenciálním zákazníkům tolik různorodých možností. Lepší je totiž mít z čeho vybírat, než být nucený sáhnout po jediné věci.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů