Pár tipů na zařízení domácnosti

Asi každý z vás čtenářů někdy přemýšlel o tom, jak bude jednou vypadat jeho domácnost. Každý si jistě vysnil tu ideální, podle které si chtěl vytvořit tu skutečnou. Ne vždy je to ale možné, protože sny a představy bohužel zobrazují i nerealizovatelné věci. Pokud však začnete pátrat na konkrétním trhu, jistě narazíte na zboží, které se bude tomu vysněnému velmi podobat. Proto si dnes projdeme několik tipů, jak si právě tu vysněnou domácnost zařídit.

V ložnici si zvolte pohodlí

Možná si budete říkat, že v ložnici vědomě netrávíte příliš mnoho času. Večer přijdete unavení z práce, po tělesné očistě vklouznete pod peřinu a okamžitě spíte. Pro kvalitu vašeho spánku je však zásadní kvalita nejen samotné postele, ale i matrace na ní. Nikdo se totiž dobře nevyspí na starém vrzajícím lůžku s proleželou matrací. Následně záleží pouze na vašich preferencích a přáních, jakou postel máte nejraději. K jejich nákupu můžete využít Dekorhome slevový kupón, se kterým nakoupíte kvalitní výrobky se zajímavou slevou. V jejich nabídce se nachází nejrůznější druhy postelí, matrací i roštů do postele, mezi kterými si jistě vyberete zboží podle svých představ.

Zařízení ložniceNezapomeňte na doplňky

Postel je již vybraná, avšak v ložnici musíte dotáhnout všechny detaily. Jistě neuškodí pořídit si odkládací stoleček k posteli a samozřejmě i lampičku. Čtení knihy před spaním je totiž jednou z nejlepších relaxačních technik, při které zároveň unavíte oči, takže můžete následně velmi klidně spát. Nesmíme zapomenout ani na odkládací prostory, těch bude potřeba opravdu hodně. Nezapomeňte tedy pořídit dostatečně velké šatní skříně, případně komody na odložení nejrůznějšího prádla. Nejen dámy, ale také pánové ocení i malý stojan na šaty, košile nebo kabáty.

V obýváku vsaďte na eleganci

Doba velkých obývacích stěn je nenávratně pryč. Dnes jsou v kurzu velké vzdušné místnosti s minimem nábytku a lehkým nádechem elegance. V takovém prostoru byste se měli cítit příjemně, aby zde bylo možno nejen produktivně pracovat, ale také kvalitně odpočívat. Základem obývacího pokoje by měl být pohodlný gauč moderního vzhledu doplněný o nízký konferenční stoleček. Pokud bude prosklený, pouze to dokreslí atmosféru celého prostoru. Na nákup obou kusů tohoto nábytku můžete využít Sconto slevový kupón.

Nechce kupovat vše jednotlivě?

Existují i různé produktové řady, z nichž každá je vytvořena v jedinečném stylu a obsahuje mnoho výrobků. Nemusíte tak složitě shánět jednotlivé kusy nábytku a zkoumat, zda k sobě pasují či nikoliv. S touto možností si jednoduše vybere styl, do kterého chcete celý prostor koncipovat a pouze si jednoduše kupujete takový nábytek, který se hodí do konkrétní místnosti a který vyhovuje vašim přáním.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Kuchyni by měla vévodit praktičnost

Všechny hospodyňky budou jistě souhlasit s tvrzením, že by chtěly velkou prostornou kuchyň, ve které by mohly pohodlně předvádět své kulinářské schopnosti. Proto by tato místnost měla být co nejvíce prostorná, praktická, ale zároveň nijak složitá. Dnešním trendem jsou vestavěné spotřebiče a množství odkládacích prostor. Velkým hitem je světlý nábytek, jež celý prostor viditelně rozjasní. K nákupu kuchyně můžete využít Asko nábytek slevový kupón, se kterým pořídíte nejen produkční kuchyně, ale i ty vyrobené přímo podle vašeho přání.

Je lepší si výrobky prohlédnout osobně

Nejen u nábytku do kuchyně, ale obecně u všech druhů je lepší prohlédnout si jej osobně. Skutečně pak zjistíte, zda se vám líbí či nikoliv. Fotky z monitoru mohou totiž velmi zkreslovat, takže byste si v tom nejhorším případě mohli pořídit kus nábytku, který by se vůbec nehodil do dané místnosti. Také se můžete prodejce zeptat na podrobnější informace, případně na uživatelské recenze či zkušenosti předchozích kupujících.

Zařizování domácnosti je krásnou, avšak poněkud stresující událostí v životě každého člověka. Měli byste dbát jak na praktičnost, tak hlavně na estetický efekt. Nebudete přeci bydlet někde, kde se necítíte dobře.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů