Posprejovaná fasáda? Díky speciálnímu nátěru žádný problém!

Co si počít, když se na fasádě vašeho domu vyřádí sprejer? V prvé řadě musíte graffiti odstranit a hned poté zajistit opatření, které zdivo v budoucnu ochrání. Prozradíme vám, proč byste se neměli o čištění fasády snažit svépomocí a na koho se obrátit.

Proč byste se měli obrátit na odborníky?

Čištění od graffiti není jednoduché. Barva ze spreje proniká hlouběji do struktury a pouhým přemalováním nedosáhnete stoprocentního překrytí. Teoreticky by vám měl pomoct vhodně zvolený typ ředidla, ale bez předchozích zkušeností hrozí, že barvu rozmažete. Jak z toho ven? Obraťte se na specializovanou firmu, která se čištěním graffiti zabývá dlouhodobě a disponuje potřebnou technikou a know how.

odstranění graffitu s fasády
odstranění graffitu s fasády

Chcete-li mít jistotu, že čištění posprejované fasády dopadne na výbornou, vsaďte na profesionály z firmy AXIOM Real. Postarají se o odstranění graffiti či jiných nečistot z fasády a dalších povrchů i o aplikaci antigraffiti nátěru.

Nechte si vyčistit kousek fasády a až poté se rozhodněte

Čištění graffiti probíhá pomocí páry nebo speciálních tlakových přístrojů. Jak bude výsledek vypadat, se můžete přesvědčit na testovacím vzorku. Stačí se domluvit na konkrétním termínu a pracovník AXIOM Real provede ukázkové čištění na menší ploše znehodnoceného povrchu. Bude-li vám kvalita vyhovovat, dostanete cenovou kalkulaci a po odsouhlasení si domluvíte termín zakázky.

Aplikování antigraffity nátěru
Aplikování antigraffity nátěru

Odstranění graffiti je první krok. Následuje aplikace antigraffiti nátěru, díky kterému bude další čištění mnohem jednodušší. Antigraffiti nátěry mají hydrofobní efekt (odpuzují vodu) a neulpívají na nich nečistoty. Zajistí trvale čistý vzhled fasády a výrazně rychlejší údržbu.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Chcete se o odstranění graffiti a antigraffiti nátěrech dozvědět bližší informace? Najdete je na www.graffiti.cz.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů