Potřebujete hodně světla na práci? Řešením jsou integrované LED zářivky

Pojďme si představit zářivkové svítidlo osazené úspornými LED diodami. Tato svítidla nahrazují klasické zářivky ve svítidlech třeba pod kuchyňskou linkou. V kuchyni je velmi oceníte, není nic horšího než nevidět si při krájení pod prsty. Jejich nespornou výhodou je snadná montáž a zapojení. Vybrat si můžete ze 3 délek: 60,120 a 150 cm, stejně jako u klasických zářivek.

Hodně svítí, málo spotřebuje LED svítidla jsou obecně známá především svou nízkou spotřebou. Přitom svítí stejně jako klasické zářivky. Dokonce i životnost LED svítidel je mnohonásobně delší. Pravděpodobně jste už narazili na běžně používané LED pásky nebo žárovky.

Pokud bychom zůstali u zářivek, klasická zářivka 120 cm má výkon 36W, LED zářivka přitom spotřebuje jen 18W. Obyčejné zářivkové trubice časem ztrácejí svou svítivost a také časté spínání jim nesvědčí. Pamatujete na dlouhý náběh po rozsvícení a nepříjemné bzučení? Těmito neduhy LED technologie netrpí. Svítí totiž na plný výkon ihned po zapnutí.

Do dílny, pracovny i do kuchyně

LED trubicová svítidla naleznou uplatnění téměř všude. Hodí se jako zářivkové svítidlo do dílny, kde skvěle osvětlí ponk neboli pracovní stůl. Můžeme je také využít jako stropní svítidla v garáži. Největší uplatnění však nejspíš naleznou jako zářivková svítidla pod kuchyňskou linku.

Snadná montáž a zapojení

Tyto svítidla vynikají svou jednoduchou montáží. V balení naleznete dva klipy, které jednoduše přišroubujete ke stropu, pod linku nebo poličku. Pak už jen stačí přiložený kabel zapojit do sítě. Svítidla lze dokonce zapojovat za sebe. Pokud si však s instalací nevíte rady, přenechejte zapojení odborníkovi.

Soutěžte s námi

Zaujal Vás tento produkt a rádi byste jeden dostali zdarma? Není problém. Zkuste své štěstí a soutěžte s námi o LED zářivkové svítidlo 120cm 18W.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů