Potřebujete kvalitní zahradní traktor? Představujeme Walker Mowers MTGHS 23

Za velkou louží vědí velice dobře jak se starat o zelený porost u rodinných domů, ale i na veřejných prostranstvích, a právě k této činnosti byly zkonstruovány stroje značky Walker Mowers. Sekačka na trávu této značky s označením MTGHS 23 zaujme na první pohled svou jedinečnou konstrukcí, konzervativním tvarem i výrazným odstínem žluté barvy. Jedná se však o zcela originální a funkční koncept s vynikajícím poměrem mezi cenou a výkonem.

Konstrukce

Sekačka Walkers je vhodná i do méně přístupných míst
Sekačka Walkers je vhodná i do méně přístupných míst

Svařený ocelový rám sekačky na trávu ukrývá spolehlivou pohonnou jednotku značky Kohler o zdvihovém objemu 675 cm3 a jmenovitém výkonu 23 koňských sil. Jedná se o dvouválcový vzduchem chlazený čtyřtaktní motor. Přes hnací řemen je tímto agregátem poháněna mechanická převodovka, která je zakončena vývodem PTO, na který je bezpečně a jednoduše připojen mechanismus žací hlavy. Motor rovněž pohání dvojici na sobě nezávisle pracujících hydromotorů pojezdu. Celý motorový prostor je dokonale ukryt pod zásobníkem na posečený materiál, který má objem 365 litrů a je vybaven originálním systémem vrstvení posečené hmoty a elektrohydraulickým vyklápěním. Všemu dokonale asistuje výkonný ventilátor, který je chytře usazen mezi žací hlavou a zásobníkem na posečenou hmotu, čímž je dosaženo maximálního sacího efektu. Žací hlava o záběru 107 cm je osazena dvojicí protiběžných nožů, které dosahují perfektního střihu.

Ovládání a obsluha zahradního traktůrku

Systém ovládání této sekačky na sečení trávy, který patří do skupiny riderů (stroje s předsunutým sečením), je vyřešen rovněž naprosto funkčně a jednoduše. Z místa obsluhy jsou k dispozici dvě páky řízení a páka pojezdu. Páka pojezdu, která se nachází na pravé straně, určuje stroji pojezdovou rychlost, posunutím od sebe tedy stroj zrychluje a naopak posunutím této páky k sobě stroj zpomaluje. Dvojice pák uprostřed slouží k vlastnímu řízení stroje.,Přitažením jedné nebo druhé páky k sobě lze jednoduše docílit zatočení celého stroje na požadovanou stranu. Díky tomuto systému řízení má stroj nulový poloměr otáčení, čímž je docíleno špičkové manévrovatelnosti. Na místě obsluhy rovněž nechybí ovládací prvky motoru, jako je páka otáček motoru a páka sytiče. Dále je zde umístěna parkovací brzda i páka mechanického spouštění žacího ústrojí. Obsluha má rovněž k dispozici údaje o celkovém počtu motohodin nebo voltmetr s údaji o dobíjení.

Sekačka na trávu Walkers
Sekačka na trávu Walkers

Univerzální pomocník šetřící čas i náklady

Systém ovládání a sečení činí z Walkera velice flexibilní a hbitý nástroj na údržbu zelených ploch.Prokázaná studie uvádí, že zahradní traktory Walker jsou až o 33 procent efektivnější než srovnatelné zahradní traktory – úspora nákladů a času je tedy více než zřejmá. Nespornou výhodou je dále u tohoto stroje přední závěs a PTO vývod. Tento stroj tedy není odkázán pouze na sečení, ale lze ho vhodně zkombinovat s nabízenými pracovními adaptéry jako jsou sněhová fréza, rotační kartáč, štěpkovač nebo aerifikátor, což je…. Lze rovněž použít pasivní tlačené nástroje jako je radlice na sníh, nebo pasivní zametací kartáč.

Specifikace stroje:

zahradní traktůrek sekačka na trávu Walkers
Sekačky Walkers dokáží daleko více než jen sekat trávu

Motor Kohler CH 23

Objem 675ccm

Počet koní/otm – 23/3000

Točivý moment 51Nm při 2400 ot.

Objem nádrže 17,8l

Spotřeba- max. 5.11 l /mth

Chlazení – vzduchem

Mazání tlakové s filtrem

Záběr sečení 107 cm Objem zásobníku 365 l

TIP: Věděli jste, že porovnáním nabídek můžete ušetřit až 30 % nákladů?
Jeden formulář, vícero nabídek. Neztrácejte čas s hledáním firmy.


Sekačka Walkers v akci
Sekačka Walkers v akci
Sběrný koš sekačky na trávu
Sběrný koš sekačky na trávu
zahradní traktůrek jako mininakladač
Zahradní traktůrek lze použit i jako mini nakladač
sekačka trávy dokáže odklízet i chodník
Nástavec pro čištění vozovky a chodníku
Odklizeč listí ze zahradního traktůrku
Odklizeč listí se v listopadu jistě hodí
Sněžná fréza
Sněžná fréza
Sněžná fréza
Sněžná fréza
zahradní trakturek sněžný pluh
Zahradní traktůrek je možné použít v zimním období jako sněžný pluh
Sekačka Walkers v akci
Sekačka Walkers v akci
Sekačka Walkers je dobrým pomocníkem při sečení i vyšších travin
Sekačka Walkers je dobrým pomocníkem při sečení i vyšších travin

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů