Problémy s pračkou? Nemusíte ji hned vyhazovat

Pračka je jedním z pomocníků, kterého by měl mít v domácnosti každý. Jedině tak zajistíte, že vaše prádlo bude neustále dokonale čisté a voňavé. Pokud na ni nedáte dopustit, může být velký problém to, že pračka najednou přestane fungovat. Co v danou chvíli udělat? Držte se následujícího postupu.

Rozbitou pračku nemusíte hned vyhazovat

Mnoho lidí si myslí, že když se jim rozbije pračka, tak ji musí hned vyhodit. To je ale velký omyl, protože řada závad je opravitelných. Na to myslete i vy. Pokud nefunguje jak má, je oprava mnohdy levnější a výhodnější, než kupovat novou. To mějte na paměti v první řadě.

PračkaZjistěte, o jaký problém se jedná

Základem je rozhodně správná diagnostika problému. Mnoho současných moderních praček lze dokonce spárovat s vaším telefonem a tak zjistit, kde a v čem je problém. Zjistíte tak, že je špatné třeba ohřívací těleso do pračky, či cokoliv jiného. Také je dobré sledovat chybové hlášky na samotném displeji. V návodu najdete co znamenají a v tu chvíli víte buď to, co s pračkou je, nebo alespoň to, čeho se problém týká.

Náhradní díly jsou bez problému dostupné

Ideální forma opravy je ta, kdy budete moci poškozený a vadný díl jenom vyměnit za nový. Že to nemusí být žádný problém, o tom vás přesvědčí třeba Electrolux náhradní díly. Jejich nabídka je velmi široká jak s ohledem na použití v různých modelech, tak s ohledem na to, čeho konkrétně se týkají a k čemu v pračce slouží. Čím také zaujmou, to je i jejich příznivá cena.

Ne všechny opravy zvládnete sami

Pokud jde pouze o drobnost, je vysoká pravděpodobnost toho, že šikovný kutil zvládne svou pračku dát do pořádku sám. Jestliže jde ale o něco závažnějšího, je naopak na místě oslovit zkušeného opraváře. Jestliže se navíc specializuje na váš typ pračky, může pro něho být její zprovoznění hračkou. Proto se nemusíte bát ani vysokých cen za samotnou práci.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů