Prodej rodinných bytů Plzeň

Obliba tzv. rodinných nebo vícegeneračních bytů stoupá i v Plzni. Na zvýšenou poptávku má vliv nejen migrace za pracovním trhem, který je v Plzni stále velmi otevřený, ale také nové změny v možnostech čerpání hypoték. V prodeji vedou malé byty do 70 m2 a velké rodinné byty 3+1 (4+kk) a 4+1 (5+kk). Nejširší nabídku rodinných bytů má realitní kancelář Plzeň. Pubec nabízí nejen byty v Plzni, ale i okolních vesnicích a městech. Nabídka bytů na prodej pokrývá celý Plzeňský kraj a obsahuje širokou škálu nemovitostí.

Rodinné byty v Plzni od 2,5 milionu

Důležitým faktorem pro koupi bytu v Plzni je dostupnost MHD a dostupná občanská vybavenost. Plzeň se může pyšnit právě tím, že nabízí hustou dopravní síť, která pohodlně obslouží i nejvzdálenější čtvrti včetně příměstských oblastí, a tak i dostupnost občanské vybavenosti se v lokalitách téměř neliší. Oblíbenou lokalitou je Bílá Hora, Lochotín, Košutka nebo Bory. Byty na prodej nabízejí ale také lokality jako jsou Vinice, Jižní předměstí nebo Skvrňany. Cenová dostupnost Plzeňských bytů je závislá na oblíbenosti lokality a stavu zástavby. Rodinné byty ve stávající bytové a panelové zástavbě pohodlně pořídíte okolo 2,5milionu korun. Ceny prostorných bytů v Plzni se však šplhají až k 3,5-4 milionům.

Prodej rodinných bytů Plzeň

Rodinné byty Plzeň-venkov

Na oblíbenosti získávají byty v dojezdové vzdálenosti od Plzně. Rodiny je vyhledávají díky větší cenové dostupnosti, ale i klidnějšímu prostředí, které předměstí nabízí. Aktuálně realitní kancelář Plzeň nabízí krásné prostorné byty v okresu Plzeň-sever (Plasy, Horní Bříza), ale pravidelně se u nás objevují i nabídky na prodej rodinných bytů v ostatních okresech. Ceny rodinných bytů ve starší zástavbě mimo Plzeň jsou příznivější. Právě teď můžete koupit byt na Šumavě v krásné historické lokalitě u Velhartic za 1 milion korun. Byty lokalizované ve větší blízkosti Plzně začínají někde na 1,5 milionech. Za takovou cenu můžete pořídit například rekonstruovaný a skvěle lokalizovaný rodinný byt v Plasích.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů