Ptáci mohou vlastníkům domů výrazně uškodit

Pokud jste vlastníkem rodinného domu, tak nám jistě dáte za pravdu, že starání se o něj není vždycky procházka růžovou zahradou. Příroda si jednoduše nedá poroučet a extrémní počasí dokáže na vašem příbytku napáchat nezměrné škody. Ovšem i divoká zvířata mohou představovat problém. Ty totiž nemají naprosto žádné zábrany a zničí vše, co se jim připlete do cesty. Jaká zvířata nejčastěji útočí na náš majetek a jak se jim efektivně můžeme bránit se dozvíte v tomto článku.

Divoká zvířata útočí!

Nejčastěji se domy těší (jestli se to tak vůbec dá říci) přítomnosti těchto živočichů:

  • kun
  • hmyzu
  • ptáků

Kuna je divoká potvora, která si libuje nejen v prostorách půdy, ale také v motorech automobilů. Tam bohužel jen v klidu neužívá teplého prostředí, ale také překousává kabely. To je skutečně zásadní problém, který se dá s pořízením kunoplašky vymýtit.

Otravný hmyz a jeho nálety zejména v letním období dokáže naprosto znechutit každou část dne. Pokud ale koupíte sítě do oken, nebudou se dovnitř mít jak dostat. Takto na ně tedy efektivně vyzrajete.

Hroty proti ptákům výšky 140 mm
Hroty proti ptákům výšky 140 mm

Ptačí nálety jsou nežádoucí

Ptáci sice na první pohled působí jako neškodná stvoření, ale vlastníci domů dobře vědí, jaké škody dokážou napáchat. Hejna holubů snášející se pravidelně na vaše chodníky po sobě zanechají velké množství výkalů.To samé můžete očekávat v okapech. Hroty proti holubům vás těchto otravných opeřenců dokáží jednou pro vždy zbavit. Dále se už nebudete muset žádnými nepříjemnostmi zabývat.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Není to však jen otázkou holubů. V přírodě se vyskytuje daleko více druhů ptáků, které podobným způsobem znepříjemňují život obyčejným lidem. Hroty proti ptactvu bojují s nálety všech ptáků, kteří by mohly jen pomyslet na znehodnocení vašeho domu. Nejlépe je k jejich instalaci přistoupit ještě dříve, než probléme nastane. Prevence je totiž důležitá ve všech oblastech života.

Příroda je sice krásná věc, ale v souvislosti s vaším bydlením může být mnohdy nepříjemná. Štěstí je, že trh disponuje mnohými pomocníky, kteří problémy dokáží vyřešit.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů