Rady a tipy pro bezproblémové stěhování

U stěhování a akcí s tím souvisejících je každá dobrá rada drahá. Ne nadarmo se říká, že je lépe vyhořet, než se stěhovat. Bezproblémové stěhování zažijete, jen pokud budete mít dokonalou a perfektní přípravu, hodně velké štěstí, nebo…třetí variantu, si jako všechno nejlepší, necháme na konec.

Tři nezbytné faktory

U stěhování se dají veškeré činnosti v podstatě rozdělit do tří kategorií. První je takzvaná fyzická, neboli tělesná. Při stěhování se pravděpodobně řádně zapotíte a protáhnete svaly. Stěhování nábytku, montování velkých kusů, balení, úklid, vyklízení, přenášení…to vše dá jednomu zabrat a pomocných rukou není nikdy dost. Pokud si jich nezajistíte dostatek, budete zřejmě litovat a po stěhování budete zralí na čtrnáctidenní lázeňskou kůru. Druhým faktorem, nebo kategorií je pak materiální, respektive organizační zajištění stěhování.

Stěhování nábytku

Připravit si dostatek obalového materiálu, krabic, tašek je základ. Dále se pak musí všechny ty hromady přepravit z bodu A do bodu B. To chce zpravidla prostorný dopravní prostředek a ochotného a trpělivého řidiče, nejlépe však ve dvojím provedení, aby odvoz lépe odsýpal. A třetí, snad nejdůležitější složka je nehmotná, duševní, nebo chcete-li psychická stránka věci. Právě duševní pohoda a odolnost je při stěhování velice důležitá. Ne všechno se daří podle plánu, občas se něco zkomplikuje, rozbije, ztratí, vy jste unavení, otrávení, ale přesto musíte dát fungovat a myslet na všechny věci a úkoly. Je tedy důležité být nad věcí a co největší pohodě.

Stěhování nábytku

Jeden za všechny

A jak jsme na začátku slíbili, to nejlepší a nejdůležitější si necháme na konec. Všechny tři výše uvedené body můžete nechat plavat, lépe řečeno přenechat jinému. Jinému, tedy v tomto případě jiné – profesionální a skvěle sehrané a připravené stěhovací firmě, která všechno zařídí za vás. A když říkáme všechno, myslíme opravdu všechno. Přesvědčte se na našich stránkách.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů