Rezidence Na Vackově: Jedinečné bydlení na Praze 3

soutez

Chcete bydlet lépe? Pak vám nezbude, než se poohlédnout po lepším bydlení. Co se týče aktuální nabídky bytů v Praze, poptávka je vyšší než nabídka. Proto musíte jednat rychle a chopit se své šance dříve, než tak učiní někdo jiný. Ještě předtím však musíte najít bydlení, které vám bude ve všech ohledech vyhovovat.

Developeři respektují požadavky klientů

O nové byty na prodej v Praze je nebývalý zájem. Developeři jsou si plně vědomi požadavků budoucích rezidentů, a proto pečlivě vybírají lokality, staví atraktivní bytové domy a v nich budují krásné byty.

Přesto buďte důslední a vyberte si bydlení v lokalitě s vynikající občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností. Těm to kritériím plně odpovídá městská část Praha 3, kde momentálně vzniká nová rezidence Na Vackově. V pěti bytových domech bude k mání 331 nových bytových jednotek. Od nejmenších 1+kk až po prostorné čtyřpokojové byty určené zejména pro početnější rodiny.

Rezidence na Vackově
Rezidence na Vackově

Projekt staví renomovaný developer Metrostav Development a o jeho budoucí vizuální podobu se zasloužili architekti ze studia MS Architekti.

Proč právě horní Žižkov?

Podle odborníků je Praha 3 novým moderním centrem Prahy. Rezidence Na Vackově se nachází v klidné části horního Žižkova ve stejnojmenné lokalitě Vackov. Budoucí obyvatelé si užijí procházky v parcích i nakupování v nedalekých obchodních centrech. Metrostav Development má s lokalitou Vackova dobré zkušenosti. V letech 2006 zde vybudoval úspěšný projekt s název Alfarezidence. Rezidence Na Vackově na něj nepřímo navazuje.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

levné bydlení v Praze
Levné bydlení v Praze 3

Pokud jsou ve vašem hledáčku spíše levné byty v Praze, pak se vám na bydlení v rezidenci Na Vackově vyplatí počkat. Byty jsou komfortní a zároveň cenově dostupné. Aktuální informace o nich můžete sledovat na byty.navackove.cz.

 

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů