Stavební spoření – jaké jsou možnosti

Zřídit si stavební spoření bylo ještě před pár lety skutečně výhodnou záležitostí, která se vyplatila všem bez ohledu na věk či například společenský status. Najít dnes výhodné stavební spoření pro všechny je sice trochu těžší, ale rozhodně ne nemožné. Nechte si dobře poradit, nemůžete nic ztratit. Stavební spoření rovná se zhodnocení vložených peněz, tak to platilo vždy a všude, nejen v devadesátých letech minulého století, kdy se tento trend donesl nově i do ČR.

Máte hned několikero možností na výběr

Jak vybrat stavební spořeníMoneta Money stavební spoření přichází se skutečně atraktivní nabídkou, pojďme si ji trochu osvětlit. Státní podpora v plné výši se započítává již při vkladu dvacet tisíc korun ročně. Vklady jsou ze zákona pojištěné a tím stoprocentně zabezpečené, nemusíte se o ně nikterak obávat. Peníze lze na spořicí účet vkládat bezhotovostní formou a bez poplatků. Podmínek je minimum, jaké můžeme zmínit?

  • Zřídit stavební spoření s Moneta Money si můžete i jako neplnoletí, stačí jen přivést zákonného zástupce a doložit rodný list. Pro plnoleté je to jednoduché, stačí občanka.
  • Stavební spoření je určeno pouze fyzickým osobám, ty právnické se ze samozřejmých důvodů schválení žádosti nedočkají.
  • Základní úroková sazba spoření je rovné jedno procento, bonusová úroková sazba pak činí další 0,1 %.

Stavební spoření je určeno pro lidi bez rozdílu věku, nikdy není pozdě začít – nejste omezeni tím, že musíte odstartovat například ještě jako student a podobně, nic takového tu vážně nečekejte. Pojďme si ale představit ještě druhou zajímavou variantu, která možná dosáhne podobné obliby jako ta první, kterou jsme vám předložili.

ERA stavební spoření přichází se skvělou nabídkou

Druhý tip? Není problém, podívejte se na ERA stavební spoření. Minimální doba spoření je šest let, státní podpora může činit až dva tisíce korun ročně. Základní úroková sazba? Ta činí jen půl procenta, ale v celkovém součtu včetně státní podpory své prostředky můžete zhodnotit až o 3,2 %. Stačí požádat online prostřednictvím internetu, je to jednoduché, je to rychlé. Počítejte však se vstupním poplatkem, který však dostanete na úrocích a bonusech relativně brzy nazpátek. Podmínek zřízení stavebního spoření ERA je naprosté minimum, nebudete tak na vůbec nic zásadního čekat.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů