Stěhování nemusí být noční můrou

Když se řekne stěhování, každý z nás si představí kupu věcí, které musí někam za určitou dobu přemístit. Ale ne vždy to pro Vás musí být noční můra. Stěhujete se za prací, rodinou či pryč od hluku a shonu velkoměsta? Potřebujete přemístit velké množství nábytku, spotřebičů a osobních věcí? Ušetřete si námahu s převážěním věcí!

Lidé, kteří se stěhují ze starého bytu nebo domu do nového, si nejčastěji převoz svého majetku zajišťují vlastím autem s cílem ušetřit náklady za stěhování. Může se Vám zdát, že stěhování tzv. na „vlastní pěst“ vyjde levněji, ale jste na omylu. Existuje totiž ještě levnější a pohodlnější způsob, jak své věci přepravit.

expresní přeprava zásilek Praha
Expresní přeprava zásilek Praha

Máte-li větší množství věcí, a především těch velkorozměrových, je výhodné objednat si expresní přepravu. Pokud vše naložíte najednou, přeprava je mnohem snažší. Nevyužíváte tak přímo služby „stěhováků“, ale pouze jejich vozidla, do kterého cokoliv naložíte, a oni Vám to už převezou na Vámi zvolené místo.

Uvedeme si zde jednoduchý příklad.

Služby stěhováků Vás v Praze a okolí přijdou na 700 – 1100 Kč/hodinu v závislosti na velikosti auta, kterým bude váš nábytek nebo celý byt převezen.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

S přepravními službami jsou ceny nastaveny jinak. Platíte pouze za cestu, tedy za ujeté kilometry mezi starým a novým domovem. Cena za jeden ujetý kilometr se odvíjí opět od velikosti auta, nejčastěji se však pohybuje okolo 15 – 30 Kč. To ovšem není konečná cena, musíte také počítat s prostojem nákladního vozidla. Ten kdo s ním přijede, bude čekat, než auto nenaložíte nábytkem. A to není zadarmo. Většinou však můžete počítat s cenou okolo 200 – 300 Kč/hod. Pokud však máte věci, které potřebujete přepravit připravené k naložení, vyjde vás stěhování levněji.

Stěhujete-li se v Praze nebo v jejím okolí využijte služeb firmy RJ Logistic, která se zabývá autodopravou a přepravou menších zásilek.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů