Termoaktivní stěrka AERO-THERM® do interiéru, její použití a výhody

Termoaktivní stěrka AERO-THERM® je  výrobkem, který pomocí unikátních vlastností dosáhne zajímavých úspor energie potřebné k vyhřátí  Vašeho obytného prostoru. 

AERO-THERM® nelze posuzovat a srovnávat s klasickou venkovní izolací. Jedná se o tmel určený k vnitřnímu použití, díky kterému podstatně zvýšíte tepelnou pohodu v interiéru, což znamená, že se při nižší teplotě vzduchu ( např. 20 °C) uvnitř prostoru cítíte stejně dobře jako by byl prostor vytopen na 23 °C. Princip fungování  AERO-THERM® je  z větší části v odrazu tepla zpět do vytápěného prostoru a částečným prostupem tepla do podkladu. Vysoká paropropustnost výrobku neomezuje průchodnost vodní páry zdivem.

Po aplikaci je možné ušetřit až 30% nákladů (někdy i více) za energie vynaložené na vytápění.  Termoaktivní stěrka AERO-THERM® se aplikuje na venkovní obvodové zdivo, podlahy a popř. stropy.  Aplikace je rychlá a pokud se např. v panelovém nebo v bytovém domě nejste schopni domluvit se sousedy na zateplení celé obálky budovy, potom právě tohle řešení  bude vhodné  pro Vás.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů