Tyto bytové doplňky a dekorace umí zaujmout | stavimbydlim.cz
leaderboard

Tyto bytové doplňky a dekorace umí zaujmout

Fotovoltaika - úspory
Fotovoltaika - úspory

Každý si jistě přeje žít v krásném a útulném domě nebo bytu. Pokud si kolem sebe vytvoříme příjemné prostředí, ve kterém se cítíme dobře, jsme zpravidla mnohem šťastnější, ale také více výkonní. Každý se nějakým způsobem snaží udělat si své bydlení o něco hezčí a vůbec to nemusí být drahé nebo nějak složité. Někdy stačí jenom trocha čerstvé inspirace.

Tajemství je v detailech

Každý má jistě svůj osobitý styl, který se nějakým způsobem promítá ve vybavení jeho domácnosti. Celé tajemství úspěchu je schované v malých detailech, v použití nenápadných, a přesto originálních doplňcích a použití různorodých materiálů.

Obraz ve vstupní hale
Obraz ve vstupní hale

Bytové dekorace mohou být zároveň praktické

Nikde není psáno, že by dekorace musely být pouze hezké na oko a nemohly mít i praktické využití. Takovou praktickou dekorací můžou být například nástěnné hodiny, originální zrcadla, závěsná svítidla, rozličné druhy věšáků nebo keramické mísy na odkládání drobností. Pokud všechny důležité věci, které v domácnosti správně sladíte, můžete dosáhnout velice osobitého stylu i bez vágních sošek a dalších hloupostí.

Vyvěste si obrazy

Holé zdi zkrátka nevypadají vůbec dobře a lidé často tápou, jak toto prázdné místo „zaplácnout“. Řešení je přitom velmi jednoduché – stačí na zeď pověsit obraz. Nemusíte být žádnými znalci umění a vyvěšovat klasická díla, úplně postačí, když si doma pověsíte to, co máte rádi. Najděte si obrazy, které přesně odpovídají vašemu vkusu.

Pokud se vám do bytu nehodí žádné obrazy standartních rozměrů, většina firem už dnes nabízí obrazy s provedením na míru, zcela podle vašich představ.

TIP: Zdražila Vám elektřina? Fotovoltaická elektrárna s dotací až 220 000 Kč Vám ročně uspoří desítky tisíc a investice se Vám vrátí během několika let. Spočítejte se zdarma výši investice a roční úspory v této kalkulačce.

Kobercem k útulnějšímu domovu

Koberce jsou oblíbeným dekoračním prvkem, který je navíc velmi praktický díky svým výborným izolačním vlastnostem. Při správném výběru dokáží zcela proměnit vzhled místnosti a navodit v ní útulnou atmosféru. Hodí se prakticky kamkoliv, jak do obývacího pokoje, tak do ložnice nebo třeba do koupelny.

Poptejte cokoli


Zajistíme Vám více nabídek pro porovnání.


  • Zadání poptávky je zdarma.
  • Poptávka není závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Nabídky od firem si můžete porovnat přímo v e-mailu.
Obecná poptávka

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů
 
blank
blank
FVE exit