leaderboard

Uvažujete o smoothie makeru?

kalkulace_Porfix
kalkulace_Porfix

Začali jste se zajímat o zdravý životní styl? Chtěli byste vyzkoušet něco nového? Nebo prostě jenom chcete ochutnat zázrak jménem smoothie? Od toho jsou tady smoothie makery, se kterými se v poslední době doslova roztrhl pytel na trhu. Ve smoothie makeru si dokážete velmi rychle a jednoduše připravit zdravý koktejl z ovoce a zeleniny, kde nebudou přidaná barviva ani konzervanty.

Porovnáme si několik základních typů smoothie makeru. Rozdíl je ve výkonu motoru, ostrosti a kvality nože, objemu a ovládání. Příprava je jednoduchá tím, že stačí ovoce a zeleninu naplnit do nádoby, která se připevní k mixéru, a ten je za 20 vteřin promění v lahodný koktejl.

Nejlevnější typ smoothie makeru pořídíme asi za 700 korun. Má jenom jedno tlačítko (to znamená, že umí mixovat jenom jednou rychlostí), ale je rychlý a výkonný. Balení by mělo vždy obsahovat více nádobek na smoothie, o různém objemu.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Levnější stroje mají samozřejmě nižší výkon. Dražší obsahují v balení i pět nádobek na koktejly. Výkonnější smoothie makery dokáží posekat i ořechy, pomlet kávu nebo nadrtit led. Ovšem dražší stroje mají zase vyšší příkon – okolo 300 wattů, u levnějších je to kolem 240 wattů.

Velkou výhodou dražších strojů je to, že je seženete i v nerezové podobě, levnější se většinou vyrábějí plastové. Měli by také mít více rychlostí, kterými si můžete mixování regulovat.

Nejdražší smoothie maker koupíte zhruba za 6000 korun. Má příkon 3000 wattů, budete ale odměněni tou nejvyšší kvalitou mixování a odolnými nádobkami z titanu. Nádoby jsou dimenzované i pro použití v autě, takže pasují so držáků. Krásně pomele koření i bylinky. Dle hodnocení zákazníků ale ani tento přístroj nedokáže rozmixovat malá zrníčka z jahod a borůvek. Mají také více nožů, z nerezu, což zaručuje daleko kvalitnější mixování, než u levných typů se dvěma noži. Čím větší příkon, tím více otáček, což znamená lepší mixování.

Pokud o koupi uvažujete, naprostá většina zákazníků kladně hodnotí i ty nejlevnější smoothie makery. U nich může být ovšem riziko rychlejšího opotřebení, rychlejší ztupení nožů nebo vyšší hlučnost. Svoji funkci samozřejmě splnit dokáže.

Pokud byste chtěli stroj, ve střední kvalitě, seženete ho i za 1000 korun. Vyplatí se z toho důvodu, že tyto stroje už mají ovládání rychlosti, což oceníte třeba při mletí kávy nebo ledu.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů
 
Exit Popup - obecná-min