Vdechněte život dětským snům v zahradním domečku

Představivost a hravost. To jsou asi dvě věci, které jsou na dětství tím nejkrásnějším. Fantazie nezkalená dospělými znalostmi a starostmi… Volnost a naprosto neuvěřitelná dětská kreativita často vrací do dětských let i rodiče. Často se však stává, že právě tyto nejzábavnější aspekty dětství zmizí dříve, než by bylo vhodné. Občas je na vině televize s internetem, v horším případě je příliš brzy doženou starosti dospělých. Naštěstí jako rodiče máme stále spoustu způsobů, jak dětskou fantazii a kreativitu rozvíjet.

Dětský domeček i do paneláku

Dětské fantazie a kreativita nepotřebují ke svému rozvoji příliš. Většinou stačí dostatek volnosti a z obyčejného dětského pokoje se může stát tajemný ostrov plný nevídaného dobrodružství. Kdo však v dětství netoužil po vlastním doupěti, kam nemohou rodiče a dostanou se do něj pouze ti nejlepší z nejlepších kamarádů?

Dětský domeček
Zdroj: www.marimex.cz

Pořízením dětského domečku splníte dětem i ty nejdivočejší sny. V domečku mohou mít konečně plnohodnotnou klubovnu i úkryt před strašidlem, které se schovává v křoví a občas i pod postelí v dětském pokoji. Schová je před naštvanými rodiči, a přitom jim dá příjemné místo, kde si důkladně naplánovat další lumpárnu.

Dětské domečky jsou zkrátka místem, kde se plní dětské sny.

Proto, abyste dětem naplnili tuto jejich potřebu vlastního útočiště, nemusíte mít velké sídlo s ještě větší zahradou. Například takový domeček Castle se vejde i do toho nejmenšího pokojíku, a přitom splní všechny dětské potřeby stejně dobře, jako velký domek se skluzavkou na zahradě.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Hrací dětské domečky
Zdroj: www.marimex.cz

Vlastní útočiště pro malé i velké

Zvláště rodiče malých dětí moc dobře vědí, jak důležité je mít svůj vlastní prostor. Zvlášť proto, že jej v prvních letech téměř vůbec nemají. S dětským domečkem své potomky můžete už od malička vést k rozvíjení kreativity i plnění těch nejtajnějších dětských snů. A přitom si třeba tak trochu splníte i své vlastní dětské fantazie.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů