Venkovní vířivka pro celoroční relaxaci

Hydromasáž v horké vodě je relaxací pro tělo i duši a oceníme ji obzvlášť v chladném počasí. Uvažujete o koupi vířivky, líbí se vám venkovní varianta, ale bojíte se, že bude nepraktická? Naopak, má mnoho výhod a rozhodně nemusí stát v zimě ladem.

Venkovní vířivka je v módě

Lidé dnes tráví obecně příliš mnoho času uvnitř budov. Venkovní vířivka poskytne velmi příjemnou relaxaci na čerstvém vzduchu, což uvítáme jistě i v zimě, kdy jsme méně odolní vůči stresu a více náchylní jak k nemocem fyzickým, tak i k těm psychickým. Údržba takové vířivky je možná o trochu náročnější, ale pomůže nám praktický kryt, který na ni umístíme v době, kdy ji zrovna nepoužíváme. Navíc si neuděláme takový nepořádek doma, jako kdybychom měli vířivku vnitřní.

Relaxací ve vířivce odbouráte stres

Ve vířivce se uvolníme a zbavíme nahromaděného stresu. Pravidelná návštěva vířivky zvyšuje jak fyzickou, tak i psychickou odolnost, pomáhá bojovat proti psychosomatickým potížím. Navíc prohřejeme a uvolníme pohybový aparát, což je důležité zejména u sportovců a lidí s náročným povoláním. Ve vířivce rozproudíme krevní oběh a zlepšíme dýchání, blahodárně působí i na naši kůži.

Při koupi venkovní vířivky bychom neměli šetřit na kvalitě, vyšší investice se zpravidla vyplatí. Vyrobena by měla být z kvalitního akryátu, který odolává venkovním nízkým teplotám a zároveň dokáže udržet požadovanou teplotu vody. Vhodnější jsou trysky zapuštěné bez silikonu, míně se ničí. Rozmístění trysek je důležitější než jejich počet. Měly by být umístěny nikoliv náhodně, ale ergonomicky tak, aby působily na určitá místa našeho těla, na ta nejvíce zatěžovaná.

Příslušenství vířivek

Součástí luxusních vířivek bývá i chromosystém nebo audiosystém, tedy systémy pro terapii barvami a poslech příjemné hudby. Chybět by neměla intuitivní ovládací jednotka a také filtrační pumpa, která čistí povrch i dno vířivky. Někteří prodejci nabízí vyzkoušení vířivky předem, což je u vyšší investice určitě vhodné.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Kvalitní venkovní whirpool odolá bez potíží teplotám do -10°C nebo dokonce -20°C s tím, že voda uvnitř bude i tak příjemně teplá. Navíc se bude dobře vyjímat na vaší terase nebo zahradě. Poslouží k relaxaci o samotě, ve dvou i ve více lidech.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů