Vestavěné skříně nedopustí, aby se z vašeho domova stalo skladiště

Také znáte tu situaci, kdy se na různých místech vaší domácnosti kupí řada věcí? Nejen, že působí nevzhledně, ale o to víc je stresující tyto hromady před příchodem návštěvy uklidit. Kam s nimi? Řešení nabízejí vestavěné skříně, kam se vejde téměř všechno.

Když máte místa dostatek

Je-li vaše bydlení dostatečně prostorné a nemusíte se, co se týče úložných prostor, nijak omezovat, rozmístěte po domě nebo bytě velkoformátové skříně, jimž nechybí posuvné dveře s tichým kolejnicovým mechanismem. Jde o velmi praktické otevírání dveří, protože při otevření skříně ničemu nepřekáží. Ve většině případů jsou vybaveny zrcadlem, proto najdou své uplatnění hlavně v šatnách a předsíních.

Vestavěná skřín s předním posuvným systémem
Vestavěná skřín s předním posuvným systémem

Efektivní využití místa do posledního centimetru

Potýkáte-li se ve vašem bytě naopak s citelným nedostatkem volných prostor, jsou vestavěné skříně ideální volbou. Dají se totiž umístit i pod schody či do jiných atypických míst. Jejich největším přínosem je fakt, že si je můžete nechat vyrobit na míru, díky čemuž patřičný prostor maximálně využijete. Vyhnete se tak trápení se sháněním skříně, která bude do vybraného místa pasovat. V neposlední řadě získá místnost díky vestavěným skříním upravený a sjednocený vzhled, neboť se jedná o skutečně elegantní a stylové bytové vybavení.

Vestavěné skříň
Vestavěné skříň

Navrhněte si skříň přesně podle svých představ

Vestavěné skříně konfigurátor vám pomůže požadovaný úložný prostor nejen navrhnout, ale též si uděláte konkrétní představu o ceně. Jedním z dodavatelů vestavěných skříní je levne-skrine.cz, kde kromě zmiňovaného konfigurátoru můžete rovněž požádat o návrh zdarma a nezávaznou cenovou nabídku. Na webu tohoto dodavatele se nacházejí levné skříně za mimořádně výhodné ceny, ale též samostatné posuvné systémy, jimiž lze velice efektivně oddělit prostor.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů