Vybíráte nábytek? Toto jsou věci, na které se zaměřit

Vybavujete svůj byt nebo dům a jste ve fázi, kdy vybíráte ten pravý nábytek? Pokud ano, je dobré znát několik věcí, na které se musíte zaměřit. Jedině tak budete spokojeni jak při nákupu, tak i v budoucnu. O jaké věci se jedná? Podívejte se na ně společně s námi.

Vyberte ten pravý materiál

Dnes se nábytek vyrábí z různých materiálů. Pokud pomineme plast nebo kov, je třeba říci, že většina je vyráběna ze dřeva. Nikoliv ale jenom z toho surového, ale spíše z různých lisovaných odpadů, což se může podepsat na ne příliš ideální kvalitě. Pokud chcete to nejlepší, rozhodně doporučujeme zvolit populární dřevěný nábytek. To proto, že vás svou kvalitou vysloveně nadchne. Jaké jsou přednosti klasického dřeva, oproti jeho různým náhražkám?

  • Tvarová stálost
  • Dlouhá životnost
  • Vysoká odolnost
Dřevěný nábytek
Dřevěná jídelní souprava

Chtějte především praktičnost

I to je něco, co by měl kvalitní nábytek splňovat. Praktičnost oceníte za pár let, kdy se bude váš byt nebo dům plnit věcmi a vy je budete muset někam dávat. V tu chvíli oceníte, že jste si pořídili spíše větší šatníkové skříně s dostatkem vnitřního prostoru, kam i po letech dáte vše, co potřebujete. Právě takto lze mluvit o nábytku, který lze označit jako ten, který je pravý a správný. Hitem jsou ale i postele s úložným prostorem, nebo třeba rozkládací gauče. Obojí vám tak nabídne něco navíc.

Zajímejte se také o vzhled nábytku

Praktičnost je sice základ, ale zapomínat byste neměli ani na to, jak daný nábytek bude vypadat. Tedy na to, jaký bude jeho vzhled. Primárně pamatujte jak na to, že by se měl líbit vám, tak na to, že by měl pasovat do vašeho interiéru. Dnes jsou hitem jak klasické dřevěné varianty, tak i varianty moderní, které jsou typické především svým leskem. Pokud jde o barvy, tak jasně dominuje především černá, stejně jako bílá. Do moderních bytů a novostaveb se hodí více než cokoliv jiného.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů