Vyrobte si vlastní lustr

soutez

Okoukal se Vám již klasický lustr? Nemůžete si vybrat v obchodech se svítidly žádné světlo, které by se Vám líbilo? Přijdou Vám lustry drahé? Máme pro Vás skvělé a naprosto levné řešení tohoto problému.

Co budete potřebovat pro výrobu vlastního lustru ?

Do výroby vlastního lustru můžete vložit svoji fantazii a pohrát si s kreativitou. Nejlepší totiž je, když si lustr vyrobíte sami! Navíc nejste omezeni rozpočtem, protože tyto návody Vás budou stát doslova pár korun. Navíc si můžete světlo vyrobit ve své oblíbené barvě, nebo ho přizpůsobit velikosti interiéru, či použít jiný vhodný materiál, než je uvedeno.

Jako první si představíme lustr, který snadno vyrobíte ze tří věcí, a to nafukovacího balonku, provázku a lepidla (nebo škrobu). Na nafouknutý balonek namotejte provázek dle výběru (přírodní, barevný, několik různě barevných provázků atd.) Takto namotaný provázek zafixujte pomocí tekutého lepidla, které po ztuhnutí nepůjde vidět, nebo pomocí kuchyňského škrobu. Nechte dostatečně dlouho zaschnout a nakonec balonek praskněte, a svítidlo je na světě.

 Dalším velmi jednoduchým, ale efektním typem je papírové svítidlo. Stačí si pořídit lustr typu ,,vosí hnízdo“, a s ním dále pracovat. Výhodou je, že tento lustr již má nachystané uchycení k samotné zářivce, tudíž jej nemusíme složitě připevňovat. Vosí hnízdo můžeme ozdobit prakticky čímkoliv. Velmi dobře bude vypadat, když si naskládáte dostatek origami z papíru, které potom na lustr nalepíte. V návodu je ukázáno, jak postupovat při lepení origami typu ,,nebe-peklo-ráj“. Nebo můžeme na lustr zavěsit stále oblíbené papírové jeřáby, květiny či motýly. Vlastně cokoliv na co si vzpomenete. Opět si můžete svítidlo perfektně sladit s interiérem, barevné papíry seženete v mnoha odstínech. Nebo jenom vosí hnízdo zajímavě pomalovat například akvarelem. Svítidlo neztratí na své propustnosti pro světlo a výsledkem určitě ohromíte nejednu návštěvu.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů