Využijte maximálně prostor kuchyně

Snem každé ženy, která má alespoň trochu ráda vaření, je velká prostorná kuchyň, ve které se bude moci bez problémů realizovat. Tento styl se však dá využít pouze v rodinných domech, a to ještě ne ve všech. Obvykle je totiž kuchyň jedna z menších místností v domě, což samozřejmě odporuje tomuto přání. Drtivá většina kuchyní je však naskládaná na malém prostoru například v paneláku.

I v bytě může být skvělá kuchyň

Nemusí vždy platit úměra – čím větší, tím lepší. I v malé místnosti v panelovém domě lze vytvořit ergonomicky přívětivou pracovní plochu. Naprosto zásadní faktor je zde maximální využití potenciálu úložného prostoru, není zde totiž místo na nepořádek. Proto musí být všechny kuchyňské linky precizně navržené, aby byla zajištěna jejich funkčnost. Každá kuchařka chce totiž mít všechny pomůcky při sobě. Často se zde proto objevují vestavěné multifunkční spotřebiče a složité poličky, které nabízejí daleko větší úložný prostor. Ve výsledku může kvalitně navržená malá kuchyňská linka nabídnout více možností než linka větší, nesprávně uspořádaná.

I takto lze zařídit malou kuchyň
I takto lze zařídit malou kuchyň

Nezáleží na tom, jakou kuchyň chcete

Výhoda malých kuchyní je v jejich neomezené osobní přizpůsobitelnosti. Veškeré malé kuchyně se totiž konstruují přesně podle konkrétních požadavků zákazníka. Měli byste v ní mít pocit volnosti, a nikoliv stísněnosti. Právě ten bude zřejmě nejvíce svazující v malém prostoru. Avšak i zde se dá vytvořit úžasný prostor, kde budete s radostí vykonávat kulinářské činnosti.

Od koho si nechat kuchyň vyrobit?

Na českém trhu se nachází několik firem vyrábějících tento druh výrobků. Mezi ty nejlepší se řadí kuchyně Gabon. Jsou vyráběny pouze z těch nejmodernějších a nejkvalitnějších materiálů, aby došlo k uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků. Největší jejich výhodou je však výroba kuchyně na klíč. Odborníci přijedou k vám domů, celý prostor si změří, mezitím se dozví vaše požadavky a oni poté vypracují návrh šitý na míru přesně pro vás. Tím dostanete přesně takovou kuchyň, jakou požadujete. Problémem nejsou kuchyně do L, ani kuchyně do U či jiných tvarů.

Jestliže právě zařizujete kuchyně v paneláku, mějte na paměti, že klíčem k úspěchu je co největší využití potencionálního prostoru, díky čemu poté nebude docházet k pocitům stísněnosti.


Nezávazná poptávka

  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka - IN3

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů