Zacinkejte konečně klíči od nového bydlení s realitním portálem CINCINK

Cinkání je zvuk oslav při přípitku, cinkat se může i novými klíči od vysněného bydlení. Přesně odtud tedy vznikl název realitního portálu CINCINK, který pod svá křídla vzala Komerční banka. Portál není jen inzertním serverem. Prodávajícím i kupujícím toho nabízí mnohem více.

Pokud pátráte po novém bydlení, jistě víte, že to není žádná legrace. Najít dům, který splňuje vaše představy, je teprve první krůček. Pak vás čeká ještě spousta zařizování a zjišťování. Ve všech fázích se může něco pokazit. A právě proto, aby se nic nepokazilo, existuje realitní portál Cincink.

S inzeráty pomáhají profesionálové

Koupě domu nebo bytu se určitě dá zvládnout i bez realitky
Koupě domu nebo bytu se určitě dá zvládnout i bez realitky

Mnoho inzerátů, které na portálu uvidíte, pomáhali zpracovat profesionálové. Cincink totiž zajišťuje odhad ceny nemovitosti, nafocení bytu, textaci prodejního inzerátu, vizualizaci interiéru i 3D plánek nemovitosti. Díky tomu najdete v textech inzerátů všechny potřebné informace a na fotkách uvidíte vše tak, jak to je.

I pro kupující je ovšem připravena řada služeb. Jaké stojí za zmínku?

Nechte si nemovitost prohlédnout

Až si vyberte své ideální bydlení, dobře si ho prohlédněte. Může na vás udělat perfektní první dojem, protože se majitel snažil, prostory uklidil a krásně naaranžoval. Ve skutečnosti se však za vší tou povrchovou krásou mohou skrývat vady, rozbité vybavení, nefunkční věci apod. Tohle všechno samozřejmě těžko poznáte. Museli byste se do domu na pár dní přestěhovat a vše si na vlastní kůži vyzkoušet.


Nezávazná poptávka

  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka - IN3

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů

Zkušený odborník to ale pozná. Proto si nechte zpracovat technickou inspekci nemovitosti. Profesionál dům projde, prohlédne a sepíše protokol o jeho stavu.

Vyřešte úschovu peněz v bance

Za předpokladu, že se dohodnete a bydlení budete chtít skutečně koupit, co uděláte jako první? Pošlete prodejci peníze nebo podepíšete smlouvu? Tato zapeklitá otázka se zpravidla řeší přes nějakého prostředníka. Peníze lze poslat na účet právníka, který vám poskytuje právní služby a pomáhal sestavit smlouvu, nebo můžete využít úschovu peněz přímo v Komerční bance. Kde jinde by penězům bylo lépe než v bance? Za úschovu se pochopitelně platí a poplatek v Komerční bance je přívětivý.

Nechte si poradit s daňovým přiznáním

Jako kupující musíte z nabyté nemovitosti zaplatit daň. S tím vám pomůže daňový poradce. Její výši vypočítá, poradí vám, kdy, kam a jak se platí. O pomoc můžete požádat ještě před koupením domu, ať víte, co vás čeká a jak vysoká daň z nemovitosti bude.

Pomohou vám i s hypotékou

A nakonec je tady otázka financování. Málokdo má tolik úspor, aby z nich mohl celé bydlení zafinancovat. Na Cincink vám pomohou i s vyřízením hypotéky, mohou totiž nabídnout výhodné podmínky. Jejich hypoteční kalkulačka online vám ukáže, že rozhodně neprohloupíte, když si necháte pomoct.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Tak co? Necháte se provést celým procesem koupě nového domova?

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů