Atypické vestavěné sauny na míru se hodí do každého prostoru

soutez

Saunování má mnoho lidí v oblibě. Není divu. Jedná se o velmi účinný způsob relaxace, který odbourává stres, vyplavuje endorfiny, uvolňuje svaly a zklidňuje psychiku. Pobyt v sauně tak nabízí naprosté uvolnění. A možná i vy patříte k lidem, kteří se právě proto rozhodli pro pořízení sauny.

Jenže co když na ni doma nemáte dostatek prostoru? Může se stát, že si saunu budete chtít umístit do nějakého zákoutí, výklenku, podkroví, nebo do suterénu domu. I když jsou typové sauny poměrně malé a zaberou jen minimum místa, může nastat případ, že se vám i přesto nikde nebudou hodit. Řešením jsou v tomto případě sauny na míru.

Atypická sauna na míru s osvětlením typu hvězdné nebe
Sauna na míru s osvětlením typu hvězdné nebe

Atypické sauny na míru

Pokud máte k dispozici členitý a rozměrově velmi omezený prostor pro zabudování atypické sauny, firma Finská sauna – Horavia s.r.o. pro vás najde řešení. Sauna na míru je zhotovena na základě zaměření zvoleného prostoru a ještě předtím, než se sauna pošle do výroby, vám projektant zhotoví vizualizace nejen samotné sauny, ale i její osazení v místnosti. Ve vizualizacích lze modelovat nejen prostorové uspořádání, ale také materiálové provedení a nasvětlení sauny. Atypické sauny nabízí širokou paletu možností a zvolit tak ideální kombinaci materiálů a barev nebude těžké. Jedině tak si můžete dokonale udělat obrázek o tom, jak bude ve výsledku sauna vypadat.

Problém v tomto případě nejsou ani šikminy v podkroví a jiné členité výklenky. Sauny na míru lze realizovat prakticky v jakémkoli dostatečně velkém prostoru, který zaručí plnohodnotné využití.

Příslušenství k atypickým saunám

Vestavěné sauny na míru lze pochopitelně vybavit standardním příslušenstvím, jako je topení, osvětlení a jiné doplňky potřebné pro její provoz. Aby bylo saunování něco, na co se budete těšit, je potřeba si pobyt v sauně zpříjemnit, a to například právě výběrem správného osvětlení, které vám bude navozovat blažený pocit. Osvětlení by mělo mít správnou intenzitu a teplotu. Nemusí se však jednat o klasická nástěnná svítidla. Luxusní sauny lze doplnit o různé LED podsvícení, hvězdné nebe, nebo barevné terapie. U těch lze nastavit plynulé střídání barev v závislosti na psychickém rozpoložení člověka. Zelená barva vyrovnává a uklidňuje, žlutá posiluje a rozjasňuje a fialová inspiruje a podporuje.


Nezávazná poptávka

  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka - IN3

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů

Záruka na atypické sauny 5 let

Za zmínku jistě stojí prodloužená záruka na 5 let, a to nejen na typové sauny, ale i na sauny zhotovené na míru. Pokud uvažujete o sauně na míru a potřebujete inspiraci, podívejte se na stránky www.sauna.cz, kde naleznete desítky referencí. V případě potřeby neváhejte firmu kontaktovat s prosbou o radu či o pomoc s výběrem vhodného produktu.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů