Postavte si doma kvalitní a pevné schody!

Problematika stavby schodiště patří k těm složitějším stavitelským úkonům, a to zejména pokud se jedná o stísněnější prostory. Zde je potřeba pravých odborníků, kteří si s daným problémem dokáží bez obtíží poradit. A právě k těm nejlepším v oboru se řadí i firma JH schody.

Žádné schodiště není překážkou

Chcete-li si tedy nechat postavit jakýkoliv druh schodiště, vždy se obraťte na odborníky. Ať už se bude jednat o atypické schody nebo o samonosné schodiště, jejich výroba ani stavba není jednoduchá. Nejprve je tedy nutné si celý prostor důkladně změřit a zpracovat návrh. Poté probíhá samotná výroba schodiště, jež je realizována v dílnách firmy JH schody. Montáž vyrobených schodů probíhá až na místě, čímž je zajištěno daleko lepší umístění a je zde i prostor pro doladění detailů.

Samonosné dřevěné schody
Samonosné dřevěné schody

V nabídce je i dřevěné schodiště

Jestliže si však chcete pořídit schody do dřevostavby, nebo pouze milujete vzhled a vůni dřeva, pak jsou pro vás ideální dřevěné schody. Ty jsou samozřejmě také samonosné, což přináší velkou řadu výhod. Není potřeba dalších podpěr vztažených k zemi, čímž vzniká velká úspora nejen prostoru, ale také financí. Dřevěné schodiště lze také kombinovat s různými doplňky, kterými může být například zábradlí nebo osvětlení pod nášlapy.

Tip: Návod na výpočet schodiště – výška a šířka stupně, sklon schodiště, šířka schodiště,…

Výsledný výrobek vás nadchne

Jelikož je vyrobené schodiště volně v prostoru, působí celá místnost velmi vzdušně a otevřeně. U všech těchto schodišť je navíc nabízena i varianta s takzvanými podstupni, která dává daleko větší pocit bezpečí. Podstupně zabrání tomu, aby bylo vidět skrz mezery dolů pod schody, což oceníte zejména tehdy, pokud trpíte závratěmi.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Dřevěné schodiště patří k naprosto stylovým částem domácnosti. Vypadají nádherně, a navíc jsou stejně bezpečná jako schodiště z konkurenčních materiálů. Neváhejte, a pokud máte možnost, určitě si je domů pořiďte. Obraťte se na odborníky z firmy JH schody na internetových stránkách www.schody-cz.eu, kteří vám pomohou s návrhem, výrobou i samotnou montáží schodiště.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů