Problém se sluncem? Vyřešte ho rychle a elegantně

Když chcete vyrazit k vodě za opalováním, jsou sluneční paprsky něco, po čem toužíte. Jinak tomu může být u vás doma, kde naopak interiér zbytečně ohřívají a oslňují vás. Jak tomu zamezit? Je několik osvědčených postupů a možností. Jak na ně?

Rolety jsou osvědčenou klasikou

Pokud hledáte naprostou klasiku, určitě nezapomínejte na rolety. Ty dnes můžete pořídit v celé řadě variant a typů. A to jak pokud jde o jejich materiály, tak pokud jde třeba o jejich ovládání, nebo vzhled. Kladem je také jejich univerzálnost, protože se dají nainstalovat v podstatě na jakékoliv okno. A to i když bydlíte v podkroví, kam lze instalovat rolety pro střešní okna. A jelikož je tento prostor dlouhodobě nejteplejším, určitě je na místě dané řešení realizovat co možná nejdříve.

Stínění roletamiPomůže také markýza

Zastínit interiér můžete i jinak. Pokud máte u svého domu terasu, zaměřte se právě na ní. Přesně na toto místo se totiž hodí nové markýzy. Ty většina z nás používá hlavně k tomu, aby si zajistili stín ve chvíli, kdy budeme na terase odpočívat. Pravdou ale je, že pomůže také k tomu, aby zastavila sluneční paprsky vstupující do interiéru. A jak vybrat tu pravou? Zaměřte se primárně na:

  • Rozměry markýzy
  • Druh pohonu a jeho ovládání
  • Materiál a barevné provedení

Hitem jsou také populární žaluzie

Výčet možností, které dokážou zamezit vstupu slunečních paprsků do interiéru musíme zakončit dalším populárním řešením. O jaké jde? Ano, jde o tolik známé žaluzie. Zde však podotkněme, že možných variant existuje celá řada. Většina z nás zná jenom ty horizontální, instalované přímo zevnitř oken. Alternativou však mohou být i žaluzie venkovní, stejně jako nelze zapomínat také na interiérové vertikální žaluzie. A jaké zvolit? Obvykle záleží na praktičnosti, ale také na vzhledu, stejně jako na tom, kolik plánujete do zastínění vašeho interiéru investovat.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů