Rodinný dům jako dřevostavba

Pokud uvažujete nad stavbou rodinného domu, ale nechcete se pouštět do klasické cihlové budovy, pak je pro vás ideálním řešením dřevostavba. Takové budovy mají řadu výhod, obzvláště jsou-li od firmy Pila Martinice.

Proč dřevostavba?

Takový druh stavby je ideální pro ty, kteří na výstavbu velice spěchají. Montovaná dřevostavba je totiž projekt, jenž je kvalitní firma schopna postavit již během několika dní. Někoho může také zlákat pocit tepla a útulnějšího prostředí, které jistě dřevo oproti betonu nabízí. Jiného investora může na druhou stranu upoutat to, že dřevěné rodinné domy nabízí ekologické bydlení šetrné k přírodě. Dalším významným důvodem je též cena takové stavby. Dřevostavby jsou totiž o dost levnější než klasické cihlové domy.

Dřevostavba rodinného domu - typový dům RD Pila Martinice 105
Dřevostavba rodinného domu – typový dům RD Pila Martinice 105

Vhodný partner pro stavbu

Ideálním partnerem pro výstavbu dřevostavby je česká firma Pila Martinice. Díky jejich přátelskému přístupu vyhoví každému zákazníkovi a pomůžou mu najít a zrealizovat právě jeho vysněnou dřevostavbu. Zákazník si navíc může vybrat ze širokého sortimentu typových staveb od malých domů, přes ty patrové až po bungalovy s obrovským vnitřním prostorem.

Typové dřevostavby nabízí o velikosti 70 – 150 m2. Z hlediska energetické náročnosti můžete volit mezi nízkoenergetickými novostavbami, ale i pasivními domy, které kladou velký důraz na efektivní využití energií a šetří tak vaši peněženku i přírodu.

Stačí jen odeslat poptávku a zástupci firmy s vámi vzápětí začnou projednávat váš osobní projekt dřevostavby. Pokud se vám navíc nebude zamlouvat ani jeden nabízený typový dům, není žádným problémem vzít mustr stavby pouze jako vzor a podle vašich představ jej upravit tak, aby vám co nejvíce vyhovoval.


Nezávazná poptávka

  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka - IN3

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů

Dřevěný krov
Dřevěný krov je jednou z věcí, které si můžete objednat u firmy Pila Martinice

Další služby Pily Martinice

Pokud jste milovníkem přírody či pokud bydlíte v horách, mimo běžných rodinných domů si u této firmy můžete nechat postavit například klasické roubenky. Jestliže jste farmář či podnikatel, nemusíte ani v tomto případě hledat jiného dodavatele. Pila Martinice totiž dokáže postavit krásné stáje pro vaše koně, stejně tak si ale poradí se zemědělskou halou pro vaše stroje.

Kolik stojí projekt rodinného domu?

Vše samozřejmě provede v praxi prověřenými postupy a z kvalitního materiálu. Pokud vás bydlení v dřevostavbě neláká, v neposlední řadě si u firmy můžete objednat stavbu klasických krovů, které jsou součástí každé stavby se šikmou střechou. Ty jsou vyráběny z kvalitního materiálu, který je ošetřen proti běžným biologickým škůdcům a je tak chráněn před napadením dřevokaznými houbami či dřevokazným hmyzem.

Uvažujete-li o stavbě jakékoliv dřevostavby či jen vztyčení krovů nad vaším stávajícím domem, neváhejte se obrátit na Pilu Martinice – odborníky, kteří vás svojí kvalitou práce plně uspokojí.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů