Stavebniny Plzeň jsou již připraveny na novou sezónu

S koncem zimy tradičně startuje nová stavební sezóna. Je čas na rekonstrukce, pokračování ve stavbě, na přístavby i doplňkové zahradní stavby. Plzeňská prodejna stavebnin má nachystán stavební materiál na naše malé i velké projekty.

Pusťte se do zdění

Stavebniny Plzeň – STAVEBNINY LIBUŠÍN Ivo Klug s.r.o. nabízí zdicí materiály z cihel i pórobetonu. V sortimentu má firma pórobetonové tvárnice Ytong, Solbet a Hebel. K tomu cihly Winklmann, Ecoton a samozřejmě Porotherm. Mezi zákazníky jsou dnes nejoblíbenějšími tepelněizolační cihly Porotherm T profi s minerální vatou a Porotherm EKO+ profi. Dalším oblíbeným zdicím materiálem je Ytong Lambda YQ. Jaké cihly a zdicí materiál se hodí pro váš projekt vám rádi ve stavebninách poradí.

Stavebniny Libušín

Pro zdění jsou nutné též kvalitní maltové směsi. Firma je nabízí od prestižních a osvědčených značek, jako jsou Baumit, Hasit, Hasoft či Caparol. Vyberete si nejen přímo maltové směsi, ale též fasádní omítky a barvy, potěry, spárovací malty, lepidla, včetně zateplovacího systému. Speciální materiály jsou pak určeny pro rekonstrukce, renovace a sanace. Ty dodávají plzeňské stavebniny od firmy Hasit.

Řekli jste si, že se letos již skutečně pustíte do zateplování?

Podívejte se na webové stránky stavebnin www.stavebniny-libusin.cz a jejich sortiment. Nejenže vám stavebniny dodají střešní krytinu. Ale i vše co potřebujete na zateplení podkroví. A též zateplení obvodového pláště. Pojďte letos udělat bydlení v podkroví snesitelnějším. Nejen v zimě, ale především v létě, kdy se tak nesnesitelně přehřívá.

Dobře zásobené stavebniny pro Plzeň a okolí

Stavebniny nabízí též betonové výrobky (dlažby a ploty), komínové systémy, stavební chemii a barvy – k dispozici je rovněž míchací centrum, sádrokartony, výrobky z oceli, dřeva, okna a dveře, nářadí a věci pro zahradu. Prodej stavebnin je samozřejmě doplněn i službami autodopravy. Stavební materiál vám tedy přivezou bezpečně a levně až na místo určení (kamkoliv v ČR) a nemusíte si shánět složitě vlastní autodopravu.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů