Ve stavebním průmyslu se bez pojízdného lešení a mobilního oplocení neobejdete

Stavební společnosti potřebují celou řadu pomůcek a nástrojů, mezi něž patří také pojízdné lešení a mobilní oplocení. Pokud se chystáte realizovat další zakázku, nicméně lešení momentálně využíváte na jiné stavbě, je nejvyšší čas pořídit si další. Přece jen, v budoucnosti určitě plánujete rozšířit svou působnost a stavět několik nemovitostí zároveň, a tak nemůžete být závislí pouze na jednom lešení. V následujících řádcích vám prozradíme, kde pořídit nejen pojízdné lešení, ale také mobilní oplocení či bednění.

Mobilní lešení
Mobilní lešení

Pojízdné lešení

Pojízdné lešení se používá při opravárenských, údržbářských a montážních pracích. Důležité je zaměřit se na kvalitu lešení, protože je nezbytné, aby se na něm pracovníci cítili maximálně bezpečně. Pojízdné lešení by se mělo zároveň snadno přepravovat. Ideálním řešením jsou hliníkové mobilní věže BoSS, jež disponují všemi důležitými bezpečnostními prvky. Systém BoSS samozřejmě respektuje evropské a národní normy, přičemž certifikován je v mnoha zemích včetně Velké Británie, České republiky, Slovenska a Německa. Pojízdné lešení tak můžete používat i v případě, že máte zakázky v zahraničí.

Lešení – HAKI, ocelové, dřevěné, hliníkové. Jaké lešení vybrat?

Mobilní oplocení

Pro ohraničení stavebního prostoru se používá mobilní oplocení, které se snadno a rychle montuje a demontuje. Zaměřte se na to, aby jednotlivé díly mobilního oplocení byly vysoce kvalitní a slibovaly dlouhou životnost. Ucelené systémy firmy SCASERV se pyšní pozinkovaným oplocením, u něhož si můžete být jisti trvanlivostí a odolností vůči nepřízni počasí.

Mobilní oplocení staveniště
Mobilní oplocení staveniště

Bednění

Závěrem nesmíme zapomenout na bednění, bez něhož se obejde jen málokterá stavební firma. Bednící panelový systém slouží k vytvoření dokonalého povrchu betonu.

Tip: Plánujete vlastní projekt? Na konci článku najdete formulář pro porovnání nabídek firem ve vašem okolí. Zdarma a bez práce si tak najdete tu nejvýhodnější.

Všechny zmíněné pomůcky najdete v nabídce společnosti SCASERV, o které jsme se už výše zmínili. Spokojení budete nejen s širokým portfoliem služeb a produktů, ale také s cenami.

Nezávazná poptávka


  • Zadání poptávky je ZDARMA.
  • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
  • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Obecná poptávka

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů