Presbeton Natural – betonová dlažba a betonový plot imitující dřevo a kámen

nacenění

Beton neodmyslitelně patří ke každému domu. Díky jeho pevnosti, odolnosti a dlouhé životnosti je používán nejen pro stavbu nosných konstrukcí domu, ale i pro stavbu zpevněných ploch, plotů a jiných zahradních prvků. Společnost PRESBETON Nova, s.r.o. nabízí betonovou dlažbu a betonové tvarovky pro stavbu plotu imitující přírodní materiály. Betonová dlažba Natural a betonový plot v imitaci kamene vás o něco více přiblíží k přírodě.

Betonová dlažba patří mezi nejpoužívanější materiál pro stavbu chodníků, zpevněných ploch a příjezdových cest nejen k rodinným domům. Vynikající vlastnosti betonu a cenová dostupnost jsou hlavními přednostmi betonové dlažby. Ne každému se však šedý, příp. do červena a žluta probarvený beton líbí. Přírodní materiály přeci jenom do zahrady plné dřevin a okrasných rostlin mohou lépe zapadat.

Betonová dlažba Natural BARK – dlažba pro milovníky dřeva

Na první pohled od dřeva nerozeznatelnou betonovou dlažbu lze použít nejen jako nášlapné desky pro vybudování zahradního chodníčku, ale i pro stavbu terasy, vydláždění altánu či pergoly, nebo parkovací plochy před domem. Dlažba je součástí uceleného systému BARK, jehož součástí jsou i další betonové prvky vyrobené s jednotným reliéfem. Travní lemy, žlaby pro odtok vody, schody, palisády, ale i květináče můžete pořídit ve stejném provedení a vytvořit tak nevšední prostor pro relaxaci.

Do hněda zbarvená betonová dlažba BARK je vyráběna v několika reliéfech:


Nezávazná poptávka

 • Zadání poptávky je ZDARMA.
 • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
 • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Zámková dlažba - IN
Vyberte typ zámkové dlažby:

Detail poptávky

m

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů

 • Kůra
 • Pražec
 • Prkno
 • Trám
 • Pařez
 • Letokruh
Betonová dlažba BARK - imitace dřevo
Betonová dlažba BARK věrohodně imituje dřevo.
Betonová dlažba a doplňky systému BARK
Systém BARK imitující dřevo nenabízí pouze betonovou dlažbu, ale také travní lemy, odtokové žlaby, schodišťové prvky a květináče.

Betonový plot s přírodním vzhledem

Nejen dlažba, ale i zdicí tvárnice pro stavbu plotu se vyrábějí v imitaci přírodního materiálu. V tomto případě konkrétně kamene. Například systém Presbeton DUO STONE je tvořen kameny, které vznikají rozštípnutím betonového bloku. Pohledová strana je následně rumplována, čímž je jí dodán přírodní vzhled. Kameny DUO STONE jsou určeny zejména pro stavbu okrasných zídek či zpevnění svahů, lze je však použít i pro stavbu plotu.

Betonový plot DUO STONE s rumplovaným povrchem
Betonový plot DUO STONE s rumplovaným povrchem

Za zmínku stojí také zdicí systém CAKE BLOCK, který je tvořen šesticí betonových bloků různých rozměrů, které imitují haklíkové zdivo. Stejně jako kameny DUO STONE jsou i bloky CAKE BLOCK rumplované neboli otlučené, a působí tak přirozeným dojmem. Betonové bloky pro stavbu plotu jsou dostupné v šedé barvě Arktis, nebo v pískovcové barvě.

Betonový plot CAKE BLOCK
Betonový plot CAKE BLOCK

Pokud se vám líbí povrch upravený otlučením, ale skladba haklíkového zdiva nikoliv, možná tou pravou variantou pro vás budou zdicí betonové kameny CRASH BLOCK, ze kterých lze vyzdít betonový plot jednoduchého vzhledu s pravidelným vzorem.

Betonový plot CRASH BLOCK
Betonový plot CRASH BLOCK

PRESBETON Natural

Firma PRESBETON patří k předním českým výrobcům betonových výrobků určených pro stavbu a zpevňování ploch. Kompletní sortiment, včetně betonové natural dlažby imitujících kámen a dřevo, naleznete na stránkách výrobce www.presbeton.cz. Zboží je k dostání přímo ve výrobních prodejnách firmy či v široké síti prodejních míst, případně se můžete přijít inspirovat do jednoho z center inspirace.

Nezávazná poptávka


 • Zadání poptávky je ZDARMA.
 • Poptávka NENÍ závazná, nemusíte si tedy žádnou z nabídek vybrat.
 • Porovnáním nabídek ušetříte až 30 % nákladů.
Zámková dlažba
Vyberte typ zámkové dlažby:

Section

m

Místo realizace

Kontaktní údaje

Souhlas s obchodními podmínkami a pravidly ochrany osobních údajů
 
Cena_dlažby